Domů DOMÁCNOST Plánujete rekonstrukci krbu? Pak máme pro Vás inspiraci! Tento domácí kutil ví,...

Plánujete rekonstrukci krbu? Pak máme pro Vás inspiraci! Tento domácí kutil ví, jak vyčarovat kouzlo a v tomto případě i teplo domova!

Lidé, kteří dokáží vyrobit něco smysluplného svýma vlastníma rukama, budou mít vždy náš obdiv! Pravda je taková, že řada lidí si raději najme na rekonstrukci stavební firmu, pak jsou tu ale ti, kteří popustí úzdu své fantazii a pustí se do rekonstrukce na vlastní pěst.

Co si budeme povídat, šikovné ruce dokáží dům zútulnit. Ať už se jedná o vlastnoručně vyrobené kusy nábytku, pletené deky, ručně vyrobenou dekoraci a v tomto případě i samotné krby. Kdo z Vás alespoň jednou v životě snil o krásném kamenném krbu, ať už v interiéru, nebo v exteriéru? Nehlašte se všichni… Pravda je taková, že je to sen téměř každého.

Krb je nejen praktický, ale také stylový doplněk každé domácnosti. Pokud máte doma šikovného muže a sníte o krbu už nějaký ten čas, teď je ta správná doba se inspirovat návrhy níže a začít s rekonstrukcí. Tyto krby by totiž chtěl mít doma každý!

Tak co, nadchla Vás nějaká inspirace výše? Nás naprosto okouzlily! Sdílejte s námi níže v komentářích i Vaše vlastní kouzelné krby, a inspirujte tak ostatní.

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 pozitivních důsledků, které má na Vaše tělo chůze, pokud si dopřáváte procházky každý den!

Co se stane Vašemu tělu, když začnete jíst ovesné vločky každý den?!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Jen 3 minuty před spánkem: Jednoduché cviky, díky nimž budete mít nohy jako modelka!

Další články