David Hampl
14 července, 2022
, ,

Na plastickou operaci má každý z nás jiný názor. Někdo ji odsuzuje, někdo ji podstupuje pravidelně a s nadšením. Žena jménem Pamela se k zásadnímu kroku rozhodla a podstoupila život měnící plastiku nosu, která nezměnila jen její fyzický vzhled, ale také výrazně zlepšila její sebevědomí. Žena o své zkušenosti promluvila v talk show „The Doctors“.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Operaci podstoupila kvůli nosu

Fyzický neduh může být opravdu zničující a mít velké psychické dopady. V pořadu se Pamela podělila o svůj příběh a o tom, jaké to je, žít s něčím, co většina lidí považuje za ošklivé. Pamela totiž měla výrazně zvětšený nos a od plastické operace si slibovala, že se bude cítit lépe. Celý život toužila po tom vypadat „normálně“. Naštěstí existují procedury, které mohou stav zlepšit a s pomocí lékařů se Pamele dostalo potřebné pomoci.

Doktorka Zedlitzová vysvětlila, jak dokázala léčit Pamelin stav kůže a nosu. Kromě chirurgického zákroku čekala Pamelu také návštěva dermatologie, kde podstoupila tři kroky léčby. Ty zahrnovaly kombinaci laserové terapie, výplní a perorálních léků. Prvním krokem byla detoxikace ztluštělé kůže a procedury na zpevnění pleti.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Svůj příběh detailně popsala

Pamela podstoupila procedury týden po svém prvním vystoupení v talk show The Doctors. Poté, co se měsíc zotavovala, se vrátila a popsala, co vše ji čekalo. Zároveň doktorka Zedlitzová, která vedla celou náročnou operaci, vysvětlila, že zjemnila linky na tváři a odstranila také jizvy po akné, které Pamela měla.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Když Pamela podruhé vstoupila na scénu, téměř nebyla k poznání. Celá zářila, změnil se nejen její fyzický vzhled, ale i její chování a vystupování. Pamela byla plně připravená na začátek svého nového života. Ze svého nového já byla nadšená, podle svých slov už se nemusela schovávat a cítila se mnohem sebevědoměji. Pamelin nový vzhled je jistě ohromující, ale ještě neuvěřitelnější bylo její nově nabyté sebevědomí.

Zdroj: gesellschaft.uberalles.live

Sdílejte článek