Po 30 letech se našla zmizelá žena živá a daleko od domova

V životě se stávají i naprosto šílené věci. Jednoho dne se z normální rodiny ztratila matka a manželka. V roce 1992 se po ní najednou slehla zem. Manžel vyhlásil pátrání a dlouho se snažil o její nalezení. Nakonec to vzdal a v roce 1999 ji nechal prohlásit za mrtvou. Chtěl, aby jeho děti mohli chodit někam za matkou. Věděli, že je hrob prázdný, ale dávalo jim to určitý klid.

Tajemný případ

patricie Koptová byla pouliční kazatelka v Ross Township kousek od Pittsburghu. Bohužel trpěla mentálními poruchami, byla paranoidní a měla také halucinace. Její manžel se jí snažil hospitalizovat, ale nakonec se mu to nepodařilo. A jednoho dne jeho manželka zmizela. Po mnoho let o ní nikdo nic nevěděl. Až nyní se zjistilo, že celou dobu žila v Portoriku.

Policie byla kontaktována agentem Interpolu a sociálním pracovníkem, kteří se domnívali, že našli pohřešovanou ženu. Žena žije již mnoho lt v pečovatelském zařízení v Portoriku. Dlouho o svém životě nemluvila, ale postupem let řekla místním zaměstnancům něco ze svého života předtím, než přišla do zařízení s psychickými problémy. Právě z toho usoudili, že jde o pohřešovanou ženu.

Čtěte také: Každé ráno stačí sníst 7 semínek a vyhnete se nemocím a nadváze.

Shutterstock

Obrovské překvapení pro rodinu

Manžel Patricie na ní nikdy nepřestal myslet a znovu se již neoženil. Patricie byla v péči pečovatelského zařízení od června 1999. Důstojník z Pensylvánie kontaktovat její sestru a synovce. Všichni byli velmi rádi, že je jejich příbuzná naživu, protože v to již dávno nedoufali. Díky DNA se podařilo zjistit, že se doopravdy jedná o ženu, která je na seznamu pohřešovaných od roku 1992.

„Jsme velmi vděční, že je Patty naživu a v pořádku. Je o ni dobře postaráno. Upřímně jsme si mysleli, že je celé ty roky mrtvá. Byl to velký šok, když jsem zjistila, že je stále naživu, doufám, že ji budu moci vidět,“ řekla její sestra, Gloria Smith. Vyšetřování takto starých případů je velmi vzácné, ale v tomto případě to dopadlo dobře.

Zdroj: pl.newsner.com