David Hampl
25 října, 2021

Rozvod dvou lidí je vždy složitou záležitostí, a to nejenom pro dospělé, ale hlavně pro jejich děti. Tím spíše, když je jeden z manželů bezcitný. Charlotte Sapwellová se rozvedla se svým mužem, který ji následně vyhodil z domu a bez prostředků rovnou na ulici. A ne samotnou: vyhodil ji i s jejich dvěma dětmi. Šokující na tom je, že mladšímu synovi v té době byly pouhých 5 týdnů. Charlotte neměla prostředky ani na to, aby si pronajala docela maličký byt.

Nemohla to vzdát

Obyčejnou ženu by tato situace zcela zlomila. Ne ale ženu, která je matkou. Jejím hlavním cílem se stalo zajistit bydlení a normální místo na spaní pro své děti. Nejprve se o ženu postarali prarodiče. Jejich byt byl ale pro tříčlennou rodinu příliš malý.

Když nejmladší syn trochu povyrostl, nabídl dědeček své vnučce možnost bydlení. Na jeho pozemku je místo pro stavbu domu. Bohužel sám muž je již příliš slabý na to, aby ženě se stavbou domu pomohl. Charlotte se tedy musela o stavbu domu postarat.

Zvládla to vlastníma rukama

Neváhala však a dala se do práce. Kvůli dětem byla připravena na všechno!

Její dědeček pracoval jako restaurátor, uměl poradit se stavbou, zbytek se Charlotte naučila z videí na YouTube.

Udělala projekt domu, vše probrala se svým dědečkem. Nakoupili vše potřebné a začali stavět. Výsledný dům byl malý, ale žena ho postavila vlastníma rukama. V domě bylo všechno, co rodina potřebovala. Pomohla jí podpora příbuzných.

Vybavení domu

Dům je útulný a stylový. Najdete tu vše, co je zapotřebí. Má malý obývací pokoj s televizí a maličkou pohovkou.

Děti mají svůj vlastní pokojíček, který je přizpůsoben jejich potřebám.

Pro mámu pak už stačilo jen trochu místa, kam si mohla umístit svou postel.

A i když je dům maličký, mají tam všechno, co potřebují.

Nemusí platit nájem, na který by jako matka samoživitelka musela tvrdě pracovat.

Sdílejte článek