Po tragédii se na straně hory objevila nevysvětlitelná věc: Vidíte to taky? Pak si ihned přečtěte, co to zjevení znamená!

Pokud se umíte dívat kolem sebe, víte, že příroda nabízí na každém kroku větší i menší zázraky, ať už se jedná o duhu, třpyt rosy na listu rostliny nebo majestátního orla kroužícího nad světem.

Může však příroda odrážet i zázraky pocházející z nebes, kde, jak věřící lidé na celém světě předpokládají, sídlí ten (nebo ti), vládnoucí všem a všemu dávající řád?

Možná patříte v tomto ohledu ke skeptikům, ať už v Boha věříte nebo ne, ale pravda je, že ne vždy se dá vše jednoznačně vysvětlit.

Čtěte také: Ze Survivoru vypadla Adéla Krejdlová! Podle ní však měla vypadnout Ornella!

Kolumbie, San Francisco a Ježíš?

S podobnou skutečností byli nedávno konfrontováni obyvatelé vesnice v džungli v jižní části Kolumbie, která má poněkud nadnesený název San Francisco.

Zde došlo vlivem prudkých změn povětrnostních podmínek k sesuvu půdy a následkem toho tak byl odhalen kus skály, který připomíná tvář.

Kolumbie patří k zemím s nejvyšším počtem věřících mezi obyvateli. Podle průzkumů se 90 % Kolumbijců hlásí k římskokatolické církvi, přičemž ve zbývajících 10 % jsou zastoupeni příslušníci jiných církví a také ateisté.

Není tedy divu, že pro většinu místních se nejedná o lidskou tvář, ale o tvář Ježíše Krista, Božího syna. Zpráva o tomto zjevení se velice rychle rozšířila a do obce začali mířit poutníci. Této situace samozřejmě ihned využili někteří místní, kteří začali od poutníků vybírat vstupné za možnost tento úkaz spatřit na vlastní oči. I policie znásobila hlídky v obci, a to zejména z důvodu udržení klidu a veřejného pořádku.

Zjevení na různých místech

Věřící lidé jsou k podobným signálům citliví, v dějinách i v nedávné minulosti se objevují různá místa a způsoby zjevení Ježíše, Panny Marie nebo svatých, například

  • francouzské Lurdy, kde se v 19. století měla vícekrát zjevit Panna Maria a Lurdy se poté staly světoznámým poutním místem, nebo z nedávné doby
  • italské Agropoli, kde se v roce 2019 sluneční paprsky seskupily tak, že věřícím očím vytvořily dokonalé zjevení Krista.