Podezíravá žena pomocí kamer zjistila pravdu o manželovi

V současné době jsou nevěry ve vztahu velmi běžné. Jedna podezíravá manželka se nakonec rozhodla doma nainstalovat kamery, aby doopravdy věděla, co se u ní doma děje. Svůj příběh sdílela loni na Redditu. Měla silné podezření, že její manžel spí s jejich mladou chůvou, kterou najali na péči o dceru. Jakmile viděla záznamy z kamer, měla jasno.

Mladá chůva vycházela s celou rodinou

Žena pracuje jako zdravotní sestra a má dlouhé směny. Z tohoto důvodu se rozhodli s manželem najmout chůvu pro svou 3letou dcerku. Vybrali 17letou dívku, která si tímto způsobem přivydělávala při studiu. Od první chvíli s malou holčičkou dobře vycházela a byla velmi dobrou chůvou. Potom žena začala mít zvláštní pocit, že se něco děje.

Několikrát se pokusila konfrontovat svého manžela a dostat z něj pravdu. Ten to vždy odmítal a snažil se její podezření odvrátit věrohodným alibi. Svého pocitu se nedokázala zbavit, a proto zakoupila kamerový systém a instalovala ho do domu bez vědomí manžela. Krátce poté se dozvěděla strašnou pravdu o svém manželovi.

Čtěte také: Trampolína může být pro děti neuvěřitelně nebezpečná!

Pravda vyšla najevo!

Zatímco si malá holčička hrála u televize, její manžel a 17letá dívka se posadili velmi blízko sebe a začali se jeden druhého dotýkat. Ženě to zlomilo srdce, protože věděla, že jejich manželství není tak silné jako dřív kvůli jejímu pracovnímu vytížení. Nemohla ale uvěřit tomu, že ji manžel tak snadno a rychle zradil a začal spát s jejich nezletilou chůvou.

Potom manžela konfrontovala a ukázala mu záznamy z kamery. Ten začal okamžitě plakat a prosit, aby ho neopouštěla. Sliboval, že to již nikdy neudělá. Tomu žena samozřejmě nevěřila. Sbalila sebe i dceru a odešla za svou matkou. Rodinné drama skončilo pro muže ještě hůř. Nejen, že ztratil manželku a dceru, ale také jeho vlastní rodina se k němu obrátila zády. Takové chování nemohli tolerovat. Kvůli jednomu románku tak přišel úplně o všechno, co je v životě důležité.

Zdroj: filantropikum.com