Podívej te se co se dá udělat z krabice za krásný úložný...

Podívej te se co se dá udělat z krabice za krásný úložný box.

I vy neustále proděláváte některou místnost ve svém domě nebo bytě? Nebo se cítíte nesví když otevřete skříňky v koupelně nebo v ložnici? Každý z nás se snaží neustále zdokonalovat prostor, který obývá, abychom se v něm cítili dobře, všechny věci měly své místo a samozřejmě, aby bylo naše okolí co nejkrásnější. A během této snahy se hodí každý kreativní nápad, který nezatíží naši peněženku a přitom vypadá jako z magazínu o bydlení nebo luxusního obchodu s nábytkem. Právě takový šikovný tip máme pro vás dnes přichystán v podobě krabice, kterou rychle proděláte na krásný „košík“, resp. úložný box a zorganizujete libovolný kout vaší domácnosti.

Budete potřebovat:

  1. krabici
  2. nůžky
  3. lepicí pistol
  4. jutový provázek (podle velikosti krabice a tloušťky provázku odhadněte množství klubek, na krabici na obrázku postačilo jedno klubko)
  5. bílá látka, kterou vyložíme krabici (upevnit ji můžete horkým lepidlem nebo z ní ušijete potah).

Postup : 

Odstřihněte boky krabice.
Pomocí horkého lepidla začněte krabici oblepit jutovým provázkem dokud ji celou nepokryjete.
Chcete-li skutečně rychlý projekt bez náročného šití, vystřihněte z látky (bílé nebo libovolné barvy) dva pásy. Jeden přilepte po délce krabice a druhý po jejím šířce – tak aby se na dně překrývaly. Aby nebylo viditelné kde jste ji stříhali a aby se po čase nezačala třepit, její okrajte před lepením ke krabici ohněte (asi centimetr a půl z každé strany) a slepte lepidlem na látku nebo sešitu.

premena-krabice-na-ulozny-box-5 premena-krabice-na-ulozny-box-postup

print