Petra Nováková se rozhodla vytvořit na vlastním dvorku místo, které by bylo jen pro ni a kde by mohla nerušeně odpočívat po práci. Zároveň chtěla něco originálního a levného. Hledala inspiraci na internetu a v magazínech. Nakonec našla přesně to, co hledala.

Nejjednodušší a nejlevnější varianta, jak si vyplnit sny

Petra narazila na něco skvělého. S výsledky se naštěstí nezapomněla pochlubit na sociálních sítích, a tak vám její výtvor dnes přinášíme i my. Není divu, že obdržela spoustu pozitivních komentářů a ohlasů. Stovka lidí ji hned napodobila. Budete další? Přinášíme vám tento originální návrh, abyste se mohli inspirovat i vy!

Budete potřebovat jen osm starých palet

Petra nepoužila nic víc. Pouze osm starých palet, které se povalovaly v garáži a sedal na ně prach. Bez hřebíků a kladiva by to samozřejmě nešlo, ty ale seženete na každém rohu. Pokud zrovna nemáte doma palety, zeptejte se v nějakém hypermarketu nebo hobby marketu, mohli by vám je levně prodat. Nebo dokonce zadarmo věnovat.

Palety slečna Nováková pořádně očistila od špíny po rekonstrukci a barvy. Na to vám vystačí dva obyčejné nástroje – ruce a rejžák. A kýbl s teplou vodou. Trochu se zapotíte, ale není to nic těžkého. Jedna paleta vytvoří základ na vaše nové odpočívadlo. Prostě ji položte na zem.

Během budování Petra nezapomněla přinést také dráty, kterými bude později proudit elektřina. Chtěla si totiž v odpočívadle vyvěsit stylová světýlka a vyzdobit si vše podle svých představ. Dřevo také nabarvila na pěknou šedou, která ladí s každou barvou.

Přebytečné pryčny z palet odřezala tak, aby ji zůstala jen konstrukce, po které toužila. Poté na spodek už jen položila matraci a na ni několik polštářků. Vše si udělala velmi útulné. Na vrch odpočívadla natáhli nepromokavou plachtu proti dešti. Polštářům ušila povlaky ze stejného materiálu, aby se neponičily.

Sdílejte článek