Podívejte se, jak tato holčička krmí 6 pitbulů. Toto video vás zahřeje u srdce

Vychovávat domácího mazlíčka s sebou nese obrovskou zodpovědnost a ne každý je na tuto výzvu připraven. Proto se mnozí lidé rozhodnou nepořizovat si některá plemena – například pitbully – která jsou často považována za agresivní. Tato mladá dívka však ukázala, jak obohacující může být pořízení takového psa! Svou láskyplnou péčí a pozorností dokázala, že tato zvířata jsou skutečně úžasnými chlupatými přáteli, pokud se jim od prvního dne věnuje náležitá péče.

Pro mnohé je zodpovědnost za psa příliš velkým soustem. Ale jedna odvážná holčička se rozhodla vzdorovat běžným stigmatům spojeným s pitbulem a ukázala, že z nich mohou být milující domácí mazlíčci – pokud jim poskytne správné prostředí! Navzdory jejich nepříznivé pověsti „bojových plemen“ tato mladá rodička štěňat dokazuje, jak přínosný je jejich výcvik poslušnosti a základních povelů.

pixabay.com

Výcvik psa může být úžasnou zkušeností – nejenže se naučí cenné povely, ale majitelé si mohou se svými čtyřnohými společníky vybudovat silné pouto. Díky specializovaným výcvikovým zařízením a kvalifikovaným instruktorům mohou lidé získat potřebné znalosti o tom, jak nejlépe zacházet se svými chlupatými přáteli, a zároveň si osvojit základní dovednosti. Pokud je tento proces učení prováděn správně, je zajištěno, že z něj budou mít vzájemný prospěch jak lidé, tak psi!

Čtěte také: Ženich udělal během obřadu velmi dojemné gesto, které všechny rozplakalo

Přestože plemena všech velikostí mají potenciál kousnout člověka, je nutné věnovat zvýšenou pozornost větším bojovým plemenům, jako jsou pitbulové. Jedna žena podnikla další kroky, aby zajistila, že se její vlastní psi nestanou agresory, a poskytla jim láskyplné metody výcviku; moudré rozhodnutí vzhledem k našemu často automatickému strachu a respektu v souvislosti s jejich velikostí.

pixabay.com

Tato kreativní maminka našla jedinečný způsob, jak předvést působivou poslušnost svých pitbulů: nechala svou čtyřletou dceru přivolat! Nejenže všech 6 psů poslouchalo, ale každý z nich odpověděl jménem. S trochou lásky a výcviku od své majitelky se tito psi stali mistry v naslouchání – a stojí za to natočit o tom roztomilé video!

Zdánlivě velký pes se ukázal být dokonalým žákem výcviku poslušnosti, když ho upozornění malé holčičky, že je ještě příliš brzy na večeři, přimělo elegantně si sednout a počkat. Ohromená maminka zdokumentovala sebeovládání svého štěněte na video a podělila se o něj s uživateli sociálních sítí jako důkaz toho, že i takzvaná „bojovná“ plemena se mohou naučit dobrým způsobům.

Zdroj: youtube.com