Podívejte se, jaký oblek předvedla Monika Babišová při návštěvě Turecka. Jedná se o jednu z mála žen, která se umí na státní návštěvy skutečně obléci. Co si vzala tentokrát a jak jí to slušelo? -
Menu

Podívejte se, jaký oblek předvedla Monika Babišová při návštěvě Turecka. Jedná se o jednu z mála žen, která se umí na státní návštěvy skutečně obléci. Co si vzala tentokrát a jak jí to slušelo?

U politiků jsou mediálně hodně diskutovaná při zahraničních návštěvách konkrétní jednání, ale jejich ženy jsou kromě reprezentace dané země ostře sledované i z hlediska módy. Jinak tomu není ani v případě České republiky. U nás mezi nejčastěji politiky, kteří podnikají cesty do zahraničí, patří premiér Andrej Babiš se svou ženou Monikou. Ta roli módní ikony plní více než svědomitě a jinak tomu nebylo ani při návštěvě Turecka.

Monika Babišová a její móda

Politická setkání jsou novináři velice sledované události. Málokdy zahraniční médi hovoří i o módní stránce doprovodu politiků. Výjimku však u Moniky Babišové tentokrát udělali, protože její modely rozhodně stojí za povšimnutí. Není ale jedinou ženou, o jejíž vkus se mezinárodní noviny aktuálně zajímají. Mezi další patří například:

  • Kate Middleton (manželka britského prince Williama, vévody z Cambridge)
  • Meghan Markle (manželka britského prince Harryho, vévody ze Sussexu)
  • Melanie Trumpová (manželka amerického prezidenta Donalda Trumpa)

Právě k Melanii Trumpové, manželce amerického prezidenta a bývalé modelce, bývá po módní stránce Monika Babišová velice často přirovnávána. Svým stylem jsou si skutečně velice podobné. Moniku Babišovou zkrátka jen tak někdo nepřehlédne a to nejen díky její výšce, ale také díky jejímu stylu. Je vidět, že pro Moniku společenské a formální oblečení rozhodně nepředstavuje nutné zlo při návštěvách zahraničí – právě naopak.

Zazářila i v Turecku

Jinak tomu nebylo ani při minulé návštěvě zahraničí, kdy premiér Andrej Babiš zavítal do Turecka, kde se potkal s prezidentem Recepem Erdoganem. Pro tuto návštěvu Monika Babišová zvolila delší a v pase převázané šaty černé barvy a k nim si vzala černé boty do špičky s plochou podrážkou. Jako doplněk pak měla módní i praktické sluneční brýle. Zkrátka jednoduchý avšak elegantní model, jakým vždy vyniká a díky kterým sklízí v porovnání s usedlými kostýmky jiných žen velký úspěch.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

TEST: funguje vám správně zrak, kolik písmenek „T“ vidíte na…

Máme tu pro vás unikátní test zraku, který odhalí, jak na tom jste. Pokud se vám během chvíle podaří najít…
ZAJÍMAVOSTI

Pár v důchodu si koupil stodolu, bez toho aniž by…

Víte ve svém okolí o nějaké stavbě, o které nikdo neví, co se v ní ukrývá? V jedné velké opuštěné stodole, kterou…
ZAJÍMAVOSTI

Meteorologové jsou v šoku! Blíží se největší ochlazení tohoto roku.…

To, že se blíží zima, jistě všichni dobře ví. Zatím to ovšem na zimu moc nevypadalo, spíše naopak. Jako by…
ZAJÍMAVOSTI

Zavřete oči, pak je otevřete a klikněte na číslo, které…

Máme tu dalšího pomocníka na cestě osudem života. Tentokrát k vám tomu bude stačit jen váš počítat, myš a oči. Dokonce…
ZAJÍMAVOSTI

Pustil se do rekonstrukce podlahy ve svém domě, když zvedl…

Muž se rozhodl zvelebit svůj dům, a tak si naplánoval rekonstrukci. Kdyby však věděl, k čemu dojde, nebo kdyby věděl co…
ZAJÍMAVOSTI

Máma vložila bramboru do ponožky nemocného dítěte. Další den nemohla…

Na internetu se objevuje celá řada webových stránek, které jsou zaměřené na rodiče a jejich péči o děti. Vyskytuje se…