Pohlreich porušil svůj slib! Vrátí se k pořadu Ano, šéfe! Sledujete tento pořad a těšíte se na novou serii?

Zdeněk Pohlreich je osobností, která se před 15 lety proslavila díky pořadu Ano, šéfe!. Jeho charisma a schopnost přeměnit nefungující restaurace se staly legendou gastronomického světa. I když se Pohlreich předtím rozhodl, že se do pořadu již nikdy nevrátí, nedávno se rozhodl porušit svůj slib a přijal nabídku na novou řadu Ano, šéfe!.

Příčiny návratu

Přestože byl Zdeněk Pohlreich původně proti návratu do pořadu Ano, šéfe!, přišla nabídka, kterou nemohl odmítnout. Po zralé úvaze a přehodnocení situace došel k závěru, že neexistuje žádný reálný důvod, proč by ji odmítl. Pohlreich se rozhodl přizpůsobit se tomu, co se momentálně děje, a vrátit se s pořadem, který ho proslavil.

Očekávání diváků

Početné fanoušky pořadu Ano, šéfe! zajímá, zda se s návratem pořadu objeví i staré známé prvky, které se staly legendárními. Hlášky jako „Můžete tady tu armádu chutí dát někam pryč?“ nebo „To je kuřecí sushi…“ se staly ikonickými a diváci se na ně těší. Pohlreich sám doufá, že se jim podaří natáčet novou řadu tak, aby nedošlo k označení pořadu za „blbý“.

Přínos pořadu pro gastronomii

Ano, šéfe! měl v minulosti velký vliv na českou gastronomii. Pohlreich se svými radami a přeměnami restaurací pomohl zlepšit úroveň českého stravování. I když je gastronomie v Česku dnes zásadně na lepší úrovni, stále existují podniky, které mají problémy a potřebují pomoc. Pohlreich doufá, že se nová řada na tyto podniky zaměří a přispěje k dalšímu pozvednutí české gastronomie.

View this post on Instagram

A post shared by Televize Prima (@primaftv)

Změny v nové řadě

Fanoušci pořadu se ptají, zda v nové řadě Ano, šéfe! dojde k nějakým zásadním změnám nebo inovacím. Pohlreich však nevidí nutnost výrazných změn. Existuje předloha v podobě pořadu Ramsay’s Kitchen Nightmares, na kterou je třeba navázat a ctít ji. Situace se sice změnily, ale problémy v gastronomii přetrvávají. Pohlreich si přeje, aby nová série byla taková, jakou si diváci představují.

Pohlreichovy hlášky

Jedním z největších taháků pořadu Ano, šéfe! jsou Pohlreichovy vtipné a výstižné hlášky. Od „Ke každému meníčku bych udělal bonus – dal bych tam gastrogel a živočišný uhlí zdarma“ po „Já si připadám, jako kdyby se na mě netěšili, ty vole.“ Pohlreichovy hlášky se staly legendárními a diváci se těší na jejich návrat v nové řadě.

Význam Ano, šéfe!

Pořad Ano, šéfe! byl pro TV Prima velkým úspěchem. Pohlreichova charisma a schopnost přeměňovat restaurace přitahovala velkou sledovanost. I když se pořad dočkal několika odnoží, jako Už dost, šéfe! nebo Jak to bylo, šéfe?, nikdy neztratil svou popularitu. Jeden z důvodů je i skutečnost, že jednotlivé díly mají i po mnoha letech slušnou sledovanost.

Podpora fanoušků

Pohlreich má velkou podporu svých fanoušků, kteří se na jeho návrat do pořadu Ano, šéfe! těší. Na sociálních sítích se objevují příspěvky s nadšením a očekáváním nové série. Pohlreichova popularita je stále velká a diváci se těší na to, co přinese v nové řadě.

Zdroj: Extra.cz