Pokud aplikujete tento produkt na obličej jednou týdně, bude vaše pleť hladká a bez vrásek!

K tomuto efektu je ideální rýže. Ta je velmi rozšířená ve východních zemích a je využívána nejen k jídlu, ale také k omlazení pleti pro ženy, ale i muže. Zrna rýže jsou obohacena o kyselinu lanolinovou, která je považována za nejsilnější antioxidant. Tudíž budou tkáně odolnější vůči volným radikálům. Je tedy nižší pravděpodobnost vzniku vrásek. Pleť bude vyhlazená a hydratována. A právě proto jsou korejské ženy tak krásné a jejich pleť je vypnutá, bez akné a dlouho bez vrásek.

Příprava elixíru mládí

Hlavní složkou tohoto elixíru mládí je rýže. Vyrobte si rýžový zábal, který vaši pokožku omladí a vypne. Nenavštěvujte drahé salóny krásy, plastické operace a drahé lasery, abyste zpomalili stárnutí, vyzkoušejte tento přírodní produkt a budete nadšení. Jak takovou masku vyrobit? 

Co budete potřebovat:

  • Rýže tři lžíce
  • Med jedna lžíce
  • Mléko jedna lžíce

Napusťte sklenici vody a nalijte jí do hrnce. Nyní do vody nasypte rýží a dejte vařit. Jakmile se rýže uvaří, přeceďte ji a vodu nevylévejte. Rýže by měla být rozvařená, poté do ní přidejte mléko a med, suroviny dobře promíchejte. Nyní máte připravenou výživnou masku, kterou naneste na obličej a necháte jí patnáct minut působit. Po patnácti minutách pomocí vlhkého hadříku nebo vatových tamponů odstraňte masku a umyjte si obličej pomocí vody z rýže. Chcete-li dosáhnout rychlých a efektivních výsledků, použijte masku alespoň třikrát týdně. Rýže je velmi levná surovina, kterou lze sehnat v každém obchodu s potravinami. Doporučujeme kupovat rýži, která není ve varných sáčcích. Taková rýže je drahá, a navíc se v ní velmi často vyskytují plísně. Doporučujeme nakupovat rýži v bezobalových obchodech nebo raději sypanou bez varných sáčků. Ta je dokonce i levnější.