Policie konečně odtajnila fotografie, na kterých jsou zachyceny migranty vykopané tunely, to co našli uvnitř nedokážeme pochopit

V nedávné době se na veřejnost dostaly fotografie, které pohnuly celou společností. Fotografie zveřejnila policie proto, aby lidem ukázala, čeho všeho jsou migranti schopní. Několik fotografií se tak stalo hitem internetu, protože lidé z celého světa byli zvědaví, jak to s migranty ve skutečnosti je. Podívejte se na fotografie obsahující tunely, vykopané migranty.

Počet migrantů dramaticky roste

Policie zveřejnila fotografie tunelů pod jižním hraničním plotem v Maďarsku. Existenci dvou tunelů, z nichž jeden je dlouhý 21 metrů a druhý je dlouhý 34 metrů, oznámil vedoucí kanceláře předsedy vlády, Gergely Gulyás.

Podle současné policejní zprávy se migrační tlak v roce 2019 znatelně zvýšil. Počet migrantů, kteří se pokusili nelegálně vstoupit na území Maďarska přes jižní hranici, se v posledních týdnech dramaticky zvyšuje. Země se tak musí potýkat se stále větším tlakem.

Čtěte také: Na konci dvora našli zakopaný trezor: Když ho odpoledne otevřeli, málem je skolil infarkt

Existence tunelů navíc jasně dokazuje, že migranti jsou schopni opravdu všeho. Dramatické zvyšování jejich počtu se tak může stát pro zemi neúnosné.

Bez podpory jsou nebezpečné

Metody, které nelegální migranti používají, se podle policie značně liší. Někteří přelézají plot, jiní si jej prostříhají a někteří zvolí úplně jinou metodu. Jednou z takových je právě vykopaný tunel. Policie našla dva ručně vykopané tunely. Tunely neměly žádnou vnitřní podporu, tudíž značně ohrožovaly životy nejen jejich stvořitelů, ale také dalších potencionálních uživatelů.

Důkladné maskování

Tunely byly objeveny policejními hlídkami v oblasti jižního pohraničního prostoru v oblasti Ásotthalomu v kraji Csongrád a Csikérie v kraji Bács-Kiskun. Zde policie zatkla 44 nelegálních migrantů. V obou případech tunelů věnovali jejich tvůrci značnou pozornost maskování. Vchody i východy byly pokryté vegetací. I přesto, že počet migrantů roste, Maďarsko stále zaručuje ochranu hranic pomocí zákonných prostředků. Podívejte se na fotografie tunelů.