David Hampl
6 prosince, 2021
, ,

Život může být někdy skutečně nepředvídatelný a nikdy nevíme, co si pro nás osud připravil. Někdy se setkáme s velkým překvapením, které bychom nikdy nečekali. Bohužel k některým dětem se osud nezachoval příliš hezky a přivedl je do rodiny, která si nevážila daru, který získala.

https://viralhatch.com

Nečekaná služba veřejnosti

Policista dostal za úkol zkontrolovat jedno bydliště na základě oznámení sousedů a změnila důstojníkovi život. Stalo se to v březnu 2008. Seržant Brian Zach a jeho kolega měli hlídkovou službu, když dostali za úkol zkontrolovat bydliště v okolí. To, co tam našli, mu navždy změnilo život. Dostali se na místo, kde žila 4letá holčička jménem Kaila s ošetřovateli, kteří ji evidentně týrali a zneužívali. Bohužel i takové chování čeká na některé děti, které nemají tolik štěstí.

https://viralhatch.com

Její ošetřovatelé byli zatčeni a Brian se celou noc snažil ubohé dítě uklidnit. Holčička byla velmi vyděšená a netušila, co se děje. Trávili čas malováním a dali si svačinku. Jednoduše to, co by udělali normální rodiče. Brian chtěl, aby se Kaila cítila co nejlépe. Držel ji za ruku a celou noc si s ní povídal. Když dorazil detektiv zodpovědný za případ, převezli Kailu do nemocnice na vyšetření jejího fyzického i psychického stavu.

https://viralhatch.com

Kaila získala nové rodiče i sourozence

Když se Brian vrátil domů, řekl všechno své ženě. I přesto, že již měli dvě děti, rozhodli se vzít malou Kailu pod svá křídla jako její pěstouni. Služba ochrany dětí pro ni neměla místo, takže i úřady byly rády, že se jí policista s manželkou ujali. Dívka se u nich začala brzy cítit jako doma a oslovovala je „máma“ a „táta“.

https://viralhatch.com

Bohužel rodina nikdy nevěděla, jestli a kdy se Kaila vrátí ke svým biologickým rodičům. Proto se rozhodli dívku adoptovat, aby již nemuseli myslet na její biologické rodiče. Nakonec se jejich přání splnilo a nyní již Kaila žije se svou milující rodinou natrvalo. Začala pravidelně chodit do školky a aktivně mluvit. Nyní již vzkvétá a Brian i jeho manželka ji milují jako vlastní dítě.

Sdílejte článek