Polonahé outfity na koncertě Beyoncé nebo ve španělské metropoli? Natálie Kočendová sklízí za své modely kritiku!

Natálie Kočendová si umí užívat života. V současné době zažívá malou vztahovou krizi s partnerem Davidem Vitáskem, proto využila možnosti oddechnout si ve španělské Barceloně. Na dovolenou vyrazila se svou kamarádkou a fitness trenérkou Kateřinu Kosíkovou, se kterou to pořádně rozjely na koncertě zpěvačky Beyoncé i v ulicích katalánské metropole. Sledující svými odvážnými modely z videí rozdělila Natálie mezi dva tábory. Jedni chválí, druzí kritizují za přílišné odhalování.

Ve španělském rytmu

Natálie Kočendová je známá modelka, která uspěla v soutěži Miss International Czech Republic v roce 2020. Do povědomí veřejnost se dostala svými vztahy, v současné době řeší krizi s partnerem Davidem Vitáskem, proto využila příležitosti a vyjela si s kamarádkou na dovolenou do Španělska. Natálie se pochlubila příspěvky z koncertu zpěvačky Beyoncé, na který vynesla outfit, který předstihl i odvážné modely americké divy.

https://www.instagram.com/reel/CtR4A4Jo8Hg

Plavky s třásněmi?

Mnozí diskutující kroutí nad výběrem modelu, který připomínal plavky s třásněmi, hlavou. Natálie doplnila odvážné třpytivé šatičky kovbojským kloboukem a blyštivými lodičkami na ultra vysokém podpatku. Hluboký výstřih a zadek, který zakrývaly pouze šňůrky látky nenechali sledující v klidu. Okamžitě se rozdělili na dva tábory. Zatímco jedni chválí Natálii za výběr, a hlavně překrásnou postavu, druzí vyzývají k doobléknutí kalhot nebo sukně.

Čtěte také: Plastická operace změnila této nešťastné ženě život

V ulicích Barcelony

Fanoušky si nezískala Natálie ani dalším příspěvkem ze žhavých ulic Barcelony, kam vyrazila se svou kamarádkou v dalším odvážném modelu. Ve starobylých uličkách katalánského města to dívky rozjely tanečkem v černém outfitu, který tvořil top s ultra kraťounkými šortkami. Také u tohoto videa nechyběli pozitivní komentáře, ale převažují spíše kritické reakce s upozorněním, aby se dívky přioblékly a nevypadaly tak lacině nebo jako snadná kořist pro některé existence, které se pohybují v centrech městech.