Porodní asistentka nedokázala skrýt slzy, když si pár adoptoval dvojčata

Pořídit si vlastní děti není pro všechny páry možné. Snaží se proto najít jinou cestu, jak si pořídit dítě. Adopce může dát šanci na skvělý život dětem, které jejich biologičtí rodiče nechtěli nebo se o ně z nějakého důvodu nemohli starat. Dnešní příběh je o páru, který čekal na děti velmi dlouho. Nakonec se na ně ale usmálo štěstí a nyní mají doma nádherná dvojčata.

Biologická matka děti nechtěla

Porodní asistentka, která dělá svou práci již 30 let, se podělila o jeden dojemný příběh. Viděla již mnoho matek, které se ihned po porodu svého dítěte vzdaly. Tyto děti jdou z nemocnice do kojeneckých a poté do dětských domovů. Pro některé matky jsou děti přítěž nebo ostuda. Tak to ale rozhodně není! Jednoho dne tam jedna matka nechala novorozená dvojčata.

Porodní asistentka vyplnila patřičné dokumenty a vrátila se k rodičce. Potom si vzpomněla, že jsou dvojčata daná k adopci. Chlapeček a holčička již čekali na své nové rodiče. Jenže tento pár neměl v dokumentech napsané, že si mohou vzít dvě děti. Je proto velmi napjatá, protože by se sourozenci, navíc dvojčata neměla nikdy rozdělit. Naštěstí si pro ně přišel správný pár.

Čtěte také: Syn se za svou matku styděl natolik, že ji ani nepozval na svatbu. Ze tří synů jí nezbyl už ani jeden

https://sosnovini.com/

Manželé čekali na svou příležitost celé roky

Adoptivní rodiče přijeli z Varny. O adopci dítěte si žádali celé roky, ale řada se na ně dostala až teď. Porodní sestra se rozhodla, že na ně počká a promluví si s nimi. Není to její práce, ale její svědomí by ji nenechalo spát. Stručně jim vysvětlila, že se jedná o dvojčata. Žena se podívala na svého manžela prosebně a s velkou nadějí.

„Souhlasíme, že vezmeme oba,“ odpověděl manžel okamžitě. Porodní sestře se hodně ulevilo, že dvojčata zůstanou spolu a dostanou se do rodiny, která je bude doopravdy milovat. Když se noví rodiče dostali k dětem, vzali je do náručí a plakali štěstím. Porodní sestra se neubránila slzám, i když ve své práci již viděla hodně věcí. A plakala štěstím s nimi.

Zdroj: sosnovini.com