David Hampl
23 ledna, 2020

Talentové soutěže jsou populární po celém světě. Lidé zde předvádějí, co dovedou s vidinou toho, že jich porota ohodnotí a oni vyletí do nebes. Ve finálových fázích už většinou hodnotí jen diváci v sále a u televizních obrazovek, nicméně porota má stále, co říct. Když se objeví někdo s něčím novým, resp. něčím, co tam ještě nebylo, je to samozřejmě pro účinkujícího velká výhoda, protože porota pak nemá s čím srovnávat. Objeví-li se ovšem někdo, kdo přichází s tuctovým představením, kterých se už vystřídalo mraky, porota se většinou chytá za hlavu. Pojďte se podívat na případ, který tomu byl na začátku dosti podobný, vše se ovšem velmi rychle změnilo.

Nikdo dívce nevěřil

Za hlavu se ovšem chytá i v případech, kdy účinkující řekne název skladby, v případě zpěvu, která je už podle názvu velmi těžká. Porota pak očekává, že soutěžící s největší pravděpodobností neuspěje. Může se ovšem stát, že se spletou a soutěžící jim připraví opravdové a šokující překvapení. Nikdo pak nemůže věřit svým uším a ani očím. To, co slyší, zní fantasticky, a to ještě před chvílí to všichni shazovali a nikdo tomu nevěřil. Nikdo, až na jednu osobu, na soutěžícího. Přesně to je případ dnešního příběhu. Když vystupující dívka sdělila porotě název písně, chytili se za hlavu. Stačilo ovšem, aby začala zpívat a celý sál, včetně poroty, šel do kolen.

Jako Freddie Mercury

V soutěžních pořadech, kde se hledají hudební talenty se jen zřídka setkáme s účastníky, kteří si troufnou zazpívat písně od kapely Queen. Není divu, protože jen velmi málo lidí dokáže zazpívat tak fantasticky jako legendární zpěvák Freddie Mercury. Tato dívka to ovšem dokázala. Ne, opravdu to není podvod. Dívka zvládla bravurně svůj výkon, za což jí patří velké uznání.

Somebody to love

Jessica, naše hrdinka, se jednou rozhodla, že využije svou šanci a přihlásila se do talentové soutěže. Dostala se už poměrně vysoko, a proto se rozhodla, že tentokrát vystoupí s písní „Somebody to Love“. Ukázalo se, že dívka má neuvěřitelně silný hlas, který je pro tuto píseň jako stvořený. Není tedy divu, že šel celý sál do kolen. Poslechněte si její interpretaci na videu, které je součástí tohoto článku a nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte článek