Poslední číslo roku vašeho narození rozhodne o vašem osudu

Rok narození většina z nás nepovažuje za nic magického. Podle numerologie má ale toto číslo obrovský význam a o člověku může hodně vypovědět. Je samozřejmě na vás, jestli síle čísel věříte nebo ne. V obou případech je dobré se podívat, co o vás toto číslo říká. Mnoho lidí tomu totiž věří a mohou vás soudit a očekávat určité vlastnosti právě na základě posledního čísla vašeho narození.

Číslo 0 a 1

Končí váš rok narození nulou nebo jedničkou? V tom případě je vaším hlavním prvkem železo. Vaše sebevědomí a nepružnost jsou obrovské. Dokážete se chránit a vždy nejlépe víte, jak dosáhnout svých cílů. K tomu vám pomůže trpělivost, koncentrace, zvědavost a energie.

Nenecháte se odradit žádnými obtížemi. Sebevědomí vás dokáže dostat z jakékoli náročné situace. Dokáže vždy udržet klidnou hlavu a zachovat se správně. Emoce zadržujete také při komunikaci s ostatními lidmi. V úzkém kruhu lidí ale nemáte problém se otevřít.

Čtěte také: Vídáte stejná čísla na hodinách? Má to svůj důvod!

Číslo 2 a 3

Tato dvě čísla představují vodní živel. Máte-li tato čísla na konci roku narození, jste velmi štědří a laskaví. Dobře rozumíte pocitům druhým a empatie je pro vás nedílnou součástí života. Nejvíce času věnujete humanitním oborům, jako je filozofie, umění nebo psychologie.

Kreativita a myšlení vám pomohou s překážkami v kariéře i osobním životě. Navíc dokážete naslouchat vnitřnímu hlasu a důvěřujete svým pocitům. Nemáte ale rádi nic složitého, a proto vždy hledáte nejjednodušší cestu, jakou se dostat z problémů.

Číslo 4 a 5

Jestli váš rok narození končí 4 nebo 5, jste velmi spojeni se zemí. Vaším hlavním prvkem je dřevo. Dokážete neúnavně pracovat, dokud nedosáhnete svých cílů. Nikdy se nesnažíte postupovat rychle. Máte své tempo a tím pokračujete stále dál. A nehledíte si cizích věcí, jen vlastních cílů a problémů.

Velmi dobře vycházíte s ostatními lidmi a rádi cestujete. Máte vynikající schopnost přesvědčit ostatní, což dokážete velmi dobře využít v osobním i pracovním životě. Bohužel neznáte své limity, a proto na sebe někdy kladete příliš mnoho zodpovědnosti a povinností.

Číslo 6 a 7

Čísla 6 a 7 představují oheň. Patříte proto mezi velmi energické a ambiciózní lidi, kteří se nedají odradit od svých cílů. Přesně víte, co chcete od života a uděláte všechno, abyste toho dosáhli. Neustále se snažíte být ve společnosti dalších lidí. To jim jistě nebude vadit, protože s lidmi obecně vycházíte velmi dobře.

Lidé ve znamení ohně cítí k blízkým lidem obrovskou úctu a jste pro ně schopni udělat cokoli. Vaše impulzivní jednání vám někdy může být na škodu, ale obecně jste velmi milí a přátelští lidé. Plně věříte ve svou sílu a znáte svou cenu. To vám hodně pomůže v osobním i profesním životě.

Číslo 8 a 9

Tato čísla jsou také spojena se zemí. Díky tomu jste velmi trpěliví, důvěryhodní a psychicky stabilní lidé. Máte rádi všechno pod kontrolou, i když to někdy není možné. Podpora blízkých lidí je pro vás důležitější než cokoli jiného. A neznámé věci vás děsí k nepříčetnosti.

Dokážete velmi dobře vycítit peníze, takže se vám většinou daří dobře. Dávejte si ale pozor na sobectví, ke kterému máte sklony. Své přednosti využívejte vždy správně a nebudete mít problémy s penězi ani lidmi kolem sebe. Mezi vaše silné stránky patří hlavně zodpovědnost, ambice a sebevědomí. Využijte je naplno.

Zdroj: news.xopom.com