Poslední číslo vašeho data narození odhaluje tajemství

Rok narození je velmi důležitý. Možná si to nemyslíte, ale neurčuje pouze váš věk. Poslední číslice dokáže odhalit, jaký jste člověk. Nejde jen o vaše znamení zvěrokruhu, ale také samotná čísla mají svůj velký význam. Právě proto se dnes podíváme na to, jaký jste člověk podle toho, v jakém roce jste se narodili. Jaké je poslední číslo vašeho data narození?

Kov

Čísla 0 a 1 jsou zástupcem kovu. Tuto lidé chtějí život naplnit láskou a snaží se, aby jim lidé rozuměli. Vědí, co chtějí a jak toho dosáhnout. Jsou schopní si jít za svým cílem, ať se děje cokoli. Někdy jim ale právě jejich touha po penězích brání ve štěstí.

Voda

Čísla 2 a 3 symbolizují vodu. Lidé v tomto živlu jsou milí, okouzlující, mají velkou empatii a fantazii. Jedná se o velmi kreativní jedince, kteří mají sklony k umění. Mají také velmi dobrou intuici a měli by se jí vždy řídit. Je to kompas, který je vždy zavede úspěšně do cíle.

Čtěte také: Kdo zneužil jméno a slávu Dády Patrasové? Je to nemístné o ničem nevím tvrdí Dáda!

Dřevo

Čísla 4 a 5 znamenají dřevo. Do této skupiny patří lidé, kteří věří ve vlastní sílu a chtějí v životě neustále něco nového. Cestování, dobrodružství a objevování tajemných míst je náplní jejich života. Nikdy nejde o sobecké jedince. Jestli máte někoho takového ve svém okolí, máte velké štěstí.

Oheň

Čísla 6 a 7 označují oheň. Zástupci tohoto živlu milují dobrodružství a chtějí procestovat celý svět. Bohužel jdou do všeho po hlavě, což se jim nemusí vždy vyplatit. Jsou velmi spontánní, ale také k sobě přitahují jedince se špatnými úmysly. Na to si musí dávat velký pozor.

Země

Poslední dvě čísla jsou znamením země. Není se čemu divit, že se na ně můžete vždy spolehnout, jsou pečliví a vždy si všechno promyslí. Drží se nohama na zemi, milují pořádek a disciplínu. Tohle je provází nejen jejich pracovním, ale také osobním životem. U nich doma proto nepořádek nikdy nenajdete. Platí o vás to, co prozrazuje datum vašeho narození?

Zdroj: tudasfaja.com