Poslední rozloučení s milovaným pejskem vás dožene k slzám

Pes je cenným členem rodiny, na kterého nikdo z nás nedá dopustit. Jakmile strávíte se svým mazlíčkem mnoho let, je velmi těžké se s ním rozloučit. Všichni ovšem víme, že ten den jednou nastane. Bohužel psi většinou žijí maximálně 10 až 15 let. To je doba, za kterou nám hodně přirostou k srdci. Při úmrtí potom máme pocit, že zemřel člen rodiny.

Pes je jako další člen rodiny

Jedna rodina měla štěstí, že s nimi byla jejich fenka dlouhých 15 let. Za tu dobu se stala jejich nejlepší kamarádkou, členem rodiny a takovým jejich dítětem. Všichni ale věděli, že již nebude žít příliš dlouho. Jakmile se začne blížit konec, existují dva přístupy. Jeden typ lidí nechává zvíře žít až do poslední chvíle a zemřít přirozeně. A druhý typ lidí ukrátí jeho trápení a nechá ho uspat. Ani jedno z těchto rozhodnutí není jednouché.

https://sdilejte.to/

Konec je náročný pro všechny

Libra byla velmi oddaná fenka, která se dožila nádherných 15 let. Na konci svého života ale již trpěla silnými křečemi a měla nespočet zdravotních problémů. To je u starých psů běžné, stejně jako u starých lidí. Její majitelé nechtěli její utrpení protahovat. Proto udělali velmi těžké rozhodnutí. Vzali ji do auta a vydali se na poslední cestu na veterinární kliniku. Právě při této cestě jim Libra poskytla poslední a velmi krásnou vzpomínku, na kterou budou myslet navždy.

Čtěte také: Česko čekají vysoké teploty, které vstoupají až k 21 stupňům.

Poslední vzpomínky

Libra seděla v autě s hlavou jemně vykloněnou z okénka. Bylo na ní vidět, jak si užívá slunce a větru. Užívala si života, stejně jako v každý jiný den. Byla naprosto klidná a v tomto okamžiku ji její majitelé naposledy vyfotili. Právě takto si ji bude celá rodina pamatovat, protože vždy byla po jejich boku, užívala si života naplno a naučila své lidské přátele, jak si vychutnat i ty nejobyčejnější okamžiky života. Máte po svém boku také chlupatého přítele, který vás učí žít v přítomnosti?

Zdroj: sdilejte.to