Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou! Sešla se rodina i kolegové z Novy! Manželka mu poslala dojemný vzkaz!

Ondřej Křivka, uznávaný podnikatel a milovaný manžel a otec, tragicky zahynul při tragické dopravní nehodě. Přátelé, rodina a kolegové se sešli, aby se s ním naposledy rozloučili na dojemné smuteční ceremonii v Praze. Manželka mu poslala dojemný vzkaz: „Jednou se setkáme, lásko. Miluji tě navždy, Peťulka,“. Na poslední rozloučení přišli například, Karla Mráčková, Jordan Haj s Emmou Smetanou, Rey Koranteng, Lucie Borhyová, Lukáš Macháček a nebo tanečník Yemi.

Tragická nehoda, která ukončila slibný život

Dne 12. května 2024 osudná chyba řidiče automobilu ukončila život 38letého Ondřeje Křivky. Tento úspěšný podnikatel a milovaný rodinný muž jel na kole, když do něj neopatrný řidič narazil. Nehoda jej připravila o život ve věku nedožitých 39 let, zanechávajíc v zármutku jeho manželku Petru Svobodovou (41) a jejich dvě děti – syna Eduarda a dceru Rachel.

Dojemné rozloučení ve Velké obřadní síni Krematoria Strašnice

V úterý 21. května se ve Velké obřadní síni Krematoria Strašnice v Praze konalo poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou. Přišla řada zarmoucených příbuzných, přátel a kolegů, aby se s ním naposledy rozloučili. Mezi prvními dorazil Yemi, Ondřejův dlouholetý přítel a tanečník, který byl jeho tragickou smrtí naprosto zdrcen.

Smuteční hosté plní emocí

Na smutečním obřadu se sešla celá řada známých tváří. Dorazili zde například šéf modelingové agentury Elite Saša Jány, módní návrhář Lukáš Macháček, moderátorské duo Lucie Borhyová s Reyem Korantengem, hudebnice Emma Smetana s Jordanem Hajem či moderátorka počasí Karla Mráčková. Pro všechny přítomné to bylo nesmírně těžké a emocionální období.

View this post on Instagram

A post shared by Petra Svoboda (@petrasvoboda)

Soukromý obřad před veřejným rozloučením

Před začátkem veřejného obřadu měla vdova Petra Svoboda se svou nejbližší rodinou soukromý smuteční ceremoniál. Během veřejného rozloučení pak zazněly dojemné písně – „The Laser Man“ od The Weeknda a „My Way“ od Franka Sinatry.

Nezapomenutelná osobnost, která zanechala hlubokou stopu

Ondřej Křivka byl mimořádnou osobností, která během svého života neustále rostla a rozvíjela se. Byl to člověk, který se stále učil, cvičil a budoval svou firmu, přičemž zároveň podporoval všechny kolem sebe. Zanechal po sobě hlubokou stopu v životech svých blízkých, kteří jej budou navždy postrádat.

Truchlící pozůstalí a hluboký smutek

Pro Petru Svobodovou, manželku Ondřeje Křivky, a jejich děti je toto období nesmírně těžké a bolestné. Ztráta milovaného člověka je vždy zdrcující, obzvlášť v tak mladém věku. Všichni pozůstalí jsou hluboce zasaženi a truchlí nad předčasným odchodem této výjimečné osobnosti.

Vzpomínky na charismatického a podporujícího člověka

Yemi, Ondřejův dlouholetý přítel, ve svém emotivním vzkazu na sociálních sítích vyjádřil, jak moc Ondřeje obdivoval a jak moc mu bude chybět. Popisoval ho jako mimořádného člověka, který se neustále vzdělával, rozvíjel a podporoval všechny kolem sebe. Tato ztráta je pro něj i všechny ostatní nesmírně bolestná.

Odkaz, který zanechal

Navzdory tragické smrti v tak mladém věku zanechal Ondřej Křivka nesmazatelný odkaz. Byl to člověk, který se neustále zdokonaloval, budoval úspěšnou firmu a zároveň podporoval své blízké. Jeho životní příběh a pozitivní přístup k životu budou inspirovat všechny, kteří měli tu čest ho znát.

Smutek, který překoná čas

Ačkoli ztráta Ondřeje Křivky je pro jeho blízké nesmírně bolestná a těžko překonatelná, čas postupně zahojí hluboký smutek. Vzpomínky na něj a na vše, co pro ně znamenal, však budou v srdcích pozůstalých žít věčně.

Zdroj: eXtra.cz