Cítíte se unavení, neodpočatí, a to i přes to, že tělu věnujete dostatečné množství spánku a relaxace? Nebo naopak spíte pod vlivem prášků na spaní a po probuzení jste unavení a neodpočatí? Všechno lze řešit. Tuto situaci vyřešíte pouze v případě, že znáte její příčinu. Máte pocit, že nejste ve stresu, žijete zdravým životním stylem, spíte dostatek hodin a stejně jste unavení a trápí vás pocit, že vám něco chybí? Nemůžete ale přijít na to, co se děje a jakou má toto chování vašeho těla příčinu? Postavte vedle postele sklenici se slanou vodou a sledujte, jak vám pomůže.

Jak vám může pomoci sklenice slané vody

Pokud se cítíte být úplně zdraví a jediný váš problém je chronická únava i přes to, že spánku věnujete dostatek času, je čas s tím něco udělat. Unavený člověk není zdaleka tak výkonný jako člověk odpočatý a nemůže si užívat života. Pokud vás tedy trápí tento problém, začněte ho řešit. S tím vám pomůže umístění sklenice se slanou vodou vedle postele, ideálně na noční stolek. Nebojte se, nikdo po vás nebude chtít, abyste slanou vodu pili. Bohatě postačí, když ji necháte ležet na nočním stolku a půjdete spát stejným způsobem, jako normálně.

A k čemu že vám to bude? Slaná voda pomůže odstranit veškerou negativní energii, která ve vašem domě panuje. Ta brání tělu, aby si mohlo ve spánku odpočinout tolik, kolik potřebuje. Vy se tak do nového dne probudíte odpočatí, plní energie, a hlavně s chutí něco aktivně dělat. Přejde vás potřeba celý den se válet v posteli nebo na gauči.

Opravdu to funguje

Tento postup nepochází z žádného šamanského prostředí, ale z nemocničního prostředí. Žena šla k lékaři s problémem, který vylíčila, jako dostatečné množství spánku v kombinaci s celodenní chronickou únavou. A právě trik se slanou vodou dostala od místní zdravotní sestry. Nejprve tomu nevěřila, ale rozhodla se tento způsob vyzkoušet. Ráno se probudila odpočatá a plná energie.

Sdílejte článek