Menu

Posuvné dveře na klíč od Mand CZ

Chystáte se do svého interiéru pořizovat nové dveře a hledáte něco neotřelého? Něco, co vás na první pohled zaujme, nadchne a ohromí? Pak ale nad takovým nápadem jen mávnete rukou, protože si uvědomíte, že váš interiér není právě rozměrově velkorysý, dokonce by se dalo říct, že působí mírně stísněně… co si s takovým malým bytem můžete dovolit za designové experimenty, že? A víte co? My v Mand CZ známe řešení právě na vás problém. Posuvné dveře!

Mand CZ nabízí posuvné dveře pro každého

Troufáme si tvrdit, že posuvné dveře vyřeší takřka každý „interiérový problém“. Nabízíme vám posuvné dveře do stavebního pouzdra i posuvné dveře na stěnu, posuvné dveře jednokřídlé i dvoukřídlé, celoskleněné i z dřevěného masivu. A co je na nich nejlepší? Všechny vám ušetří cenný prostor, který by jinak „spotřebovalo“ pro své otevření dveřní křídlo klasických otočných dveří.

Posuvné dveře do pouzdra představují žhavý trend interiérového designu

Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou v současné době největším interiérovým hitem. Námi nabízená stavební pouzdra Eclisse představují absolutní špičku na trhu. Kromě toho, že do nich dveřní křídlo při otevření pohodlně „zmizí“, nabízí i další výhodu. Stavební pouzdro Eclisse nijak neomezuje využití stěny, ve které je zabudované. Speciální technologie Eclisse umožňují do stěny zabudovat elektroinstalaci, zavěsit na ni police, nábytek i osvětlení.

Posuvné dveře na stěnu – to je moderní design bez stavebních úprav

Úsporu prostoru nabízí i posuvné dveře zasouvající se na stěnu. Stěna, na kterou se křídlo posouvá, sice nelze využívat tak, jako to jde u dveří posuvných do pouzdra, ale i tak ušetříte místo, jež byste jinak využili pro otevírání dveřního křídla. Půvab posuvných dveří na stěnu tkví v tom, že není třeba žádných větších stavebních úprav. Pokud už bydlíte a říkáte si, že by se vám kousek místa navíc hodil, jsou tím pravým řešením právě pro vás. Nemusíte bourat žádné stěny a zároveň si budete moci pořídit elegantní funkční prvek do svého interiéru. Co víc si přát?

V Mand CZ se o vaše dveře kompletně postaráme. A protože víme, že každý potřebuje „mít kliku“, nabízíme vám i širokou škálu kování na dveře od českých i zahraničních výrobců. Vysoká kvalita a špičkový design jsou přitom hlavními kritérii, kterými se při výběru svého zboží řídíme.

Na posuvné dveře patří speciální dveřní kování

Posuvné dveře ale tvoří specifickou kategorii, která vyžaduje vlastní doplňky, a to i speciální kování na posuvné dveře. Na posuvné dveře nelze umístit klasickou kliku, proto vám Mand CZ nabízí celou řadu mušlí, madel či madélek, které vám maximálně zpříjemní manipulaci s posuvnými dveřmi. Ač se kování zdá být zdánlivě zanedbatelným doplňkem, nepodceňujte jeho výběr. Doplní celkový vzhled dveří a váš interiér díky němu skutečně „prokoukne“.

Líbil se vám článek?

Tisk

Jak správně topit, abyste ušetřili? Poradíme

PR články
Co si představíte, pokud se řekne topná sezóna? Zatímco někomu se před očima jako první objeví krb s plápolajícím ohněm,…

UFC Fight Night Prague se blíží a popularita MMA stoupá

PR články
Před pár lety by si asi nikdo netroufl tipovat, že ultimátní boje v kleci se v Česku stanou velice populárním…

Účetnictví v Praze – přenechte starosti profesionálům

PR články
Účetnictví v Praze – přenechte starosti profesionálům V oblasti účetnictví, daní, daňové evidence a mzdách je dobré mít vždy po ruce…

Tato chytrá žena proměnila svou zahradu na hotový poklad! Když uvidíte, co vytvořila, budete to chtít také!

DŮM A ZAHRADA
  Moderní doba hlásí trendy i v takové oblasti jako je zahradní architektura. V tom, kdo bude mít hezčí zahradu…

Tyto triky se rozhodně vyplatí znát! Během pár minut pak dokážete uklidit celý dům!

DOMÁCNOST
Práce v domácnosti Vám mohou zabrat celý den. Chcete-li plýtvat méně energie, můžete využít dnešní tipy, které Vám pomohou ušetřit…

Neustále mě na zahradě trápil plevel, který ničil všechno okolo sebe. Potom mi kamarádka poradila tyto triky a po plevelu už není ani stopy!

DŮM A ZAHRADA
Jaro je období, kdy vše kvete a zelená se, ale samozřejmě je to i čas, kdy si začínáme upravovat zahrady.…

Tento dům má rozlohu jen 40 m², ale nachází se v něm vše, co k životu potřebujete. Když nahlédnete dovnitř, nebudete věřit vlastním očím!

DŮM A ZAHRADA
Nestává se často, že vidíte dokonalý dům, kde se spojuje rustikální a moderní styl. Majitelům tohoto malého domku se to…

Uvažujete, že si na zahradu obstaráte nějako pěknou dekoraci? Pak Vás určitě nadchne tento nápad, který v sobě nese kousek přírody!

DŮM A ZAHRADA
Uvažujete, že si na zahrádku pořídíte nějakou pěknou dekoraci? Nejkrásnější jsou podle nás ty, které v sobě nesou kus přírody.…

Moje babička už léta používá na okurky toto osvědčené přírodní hnojivo, po kterém rostou jako houby po dešti. Výroba je jednoduchá a nebude Vás stát nic!

DŮM A ZAHRADA
Každý z nás chce mít v zahradě co nejlepší úrodu. Také má na to každý své způsoby a metody. Někdo…

Tento domek má rozlohu jen 18 m², ale uvnitř ukrývá něco neuvěřitelného. Tato chytrá žena ho postavila vlastníma rukama!

DŮM A ZAHRADA
Architektka Macy Miller z Idaha se rozhodla pro funkční alternativu klasického domu. Hypotéka byla pro ni nepředstavitelná, a tak se…