Potkali jste někdy někoho, u koho Vám přišlo, že se znáte již věky? Podívejte se na 6 znaků Vaší spřízněné duše. Ten poslední je vskutku překvapující!

Je docela snadné najít společnou řeč s většinou lidí. Ale padnout si v nejvyšším slova smyslu je neuvěřitelně obtížné. Taková náhoda se nazývá nalezení spřízněné duše, což se stane jen několikrát v životě, pokud vůbec.

My jsme se pro Vás rozhodli přečíst La mente es maravillosa, monolog o spřízněných duších, abychom se s Vámi mohli podělit o to, co jsme se dozvěděli, a co jsme si díky tomu uvědomili.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Spřízněná duše nemusí být to stejné jako pravá láska

Spřízněná duše a milovaná osoba, Váš osud, Vaše pravá láska. To v žádném případě není jedno a totéž. Vaše spřízněná duše může být Vaším přítelem, příbuzným, milencem, nebo jen známým. Někdy se však stane, že když je vidíte, slyšíte, jak se vyjádřují, nebo se jen dohromady smějete, si uvědomíte, že jste neuvěřitelně blízko duchovně.

Čtěte také: ŠOK: Nevěsta ho přinutila vzdát se jeho milovaného psa. Podívejte se, co napsal na internet

Je to, jako byste se znali už věky!

Snad hlavním znakem spřízněné duše je pocit, že se navzájem znáte snad sto let. Mohli byste se setkat s někým, kdo je dvakrát starší než Vy, nebo je jiné národnosti, případně náboženství, ale současně víte, že Vás plně chápe – tím nejhlubším způsobem.

Máte stejné hodnoty

Můžete mít různé názory na oblečení, jídlo nebo jiné drobné věci, ale pokud jde o morální principy, emoční výrazy a priority v životě, jste velmi podobní. Máte společný systém hodnot a podobné světové názory.

„Zákon zrcadla“

Pokud byste to chtěli vyjádřit, náš duševní partner působí jako naše vlastní reflexe, nebo reflexe našeho vnitřního já. Chápete je a sebe sama současně, protože se na ně díváte jako na zrcadlo – samozřejmě do duše, ne na vzhled. Toto označení je známé jako „Zákon zrcadla“.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Společně jste kreativní

Vaše blízké duchovní spojení a podobná světová stanoviska mají velký potenciál rozvinout se do něčeho kreativního, vytvářet něco společného – od opileckého dobrodružství po plány světové nadvlády.

Nemusíte se navzájem měnit

Jste podobný hned na první pohled. Pokud se musíte pro ně změnit, nebo se je pokoušíte změnit, nemáte stejné hodnoty, pohledy a plány … tak nejsou Vaším odrazem.