Potkali se jako batolata a jsou manželé již 64 let!

Milostný příběh Joela a Carolyn LaPrayových je jako z romantického filmu. Jejich přátelství, oddanost a láska neznají hranice. Znají se spolu 82 let, protože se poznali jako malé děti. Po mnoho let byli dobrými přáteli, milenci a nakonec manželi. A těmi zůstali dodnes. Jejich manželství již trvá 64 let a nehodlají nic měnit. Málokdo může říct, že svého partnera zná celý život. Těmto dvěma se to ale podařilo.

https://shareably.net/

Milostný příběh jako z filmu nebo knihy

Joel a Carolyn se poznali jako batolata. Bylo to těsně předtím, než se Spojené státy zapojily do druhé světové války. Během války se rodiny oddělily a každá žila jinde. Nakonec se ale znovu setkali v Utahu. Děti spolu chodily do stejné školy. Když byli ve druhém ročníku na střední, Joel poznal Carolyn na ples. Již tehdy věděl, že to bude žena, kterou si jednoho dne vezme.

https://shareably.net/

A měl naprostou pravdu. Trávili společně hodně času a jejich láska postupně rostla. Po maturitě byli velmi zamilovaná a začali společný život. Po prvním roce na vysoké se vzali a rozhodli se rozšířit svou malou rodinu. Nakonec je jejich rodina velká. Mají společně 6 dětí, 25 vnoučat a 33 pravnoučat. Joel žertuje, že již vnoučata nepočítají, protože je jich tolik.

Čtěte také: Nečekaný zásah otce zachránil jeho synovi život

https://shareably.net/

Nádherná vzpomínka

Joel a Carolyn mají doma fotografii z doby, kdy byly malé děti. Původně byla fotka černobílá, ale jako svatební dar dostali barevnou variantu této fotky. Neustále se na ni doma dívají a každý den jim připomíná, že jsou spolu po celý život a kolik toho společně prožili. Na jejich svatbě byla fotka vystavená a u ní bylo napsáno: „Joel a Carolyn, jejich první rande.“

https://shareably.net/

Tajemství dlouhého manželství

Chcete vědět, co je podle tohoto páru tajemstvím pro šťastné a dlouhotrvající manželství? Podle Joela je to kompromis. „Když máme jiný názor, děláme kompromisy, děláme to po svém.“ Navíc se drží pořekadla: Šťastná žena, šťastný život. Proto o ni vždy pečoval a prokazoval ji svou lásku. Díky tomu mají jedinečný vztah a milostný příběh, který inspiruje páry po celém světě.

Zdroj: shareably.net