Pozice při spánku hodně vypovídá o vaší osobnosti

Testy osobnosti mohou vypadat nejrůznějším způsobem. Dnes se podíváme na váš spánek. Každý z nás má vlastní oblíbenou polohu při spánku. Možná jste to nevěděli, ale může to o vás hodně vypovídat. Jak v noci většinou spíte? Máte raději polohu na zádech, břiše nebo boku? Podívejme se na šest spánkových poloh a to, jaký jste člověk.

elmenyorszag.com

Levý bok a poloha plodu

Spíte na levém boku? Jste velmi klidný člověk, který důvěřuje svému okolí. Zajímá vás hodně věcí a velmi rychle se pro ně dokážete nadchnout. Nemáte rádi, když vás někdo považuje za slabé, a proto si vždy zakládáte na své síle. Před ostatními vždy působíte sebevědomě a silně.

Spánek v poloze plodu odhaluje, že v sobě máte velkou bolest. V minulosti jste zažili něco hrozného a pořád to máte v sobě. Máte problémy s důvěrou, ale jste přátelští k ostatním. Ten, kdo se stane vaším přítelem, zůstane ve vašem blízkém kruhu navždy.

Spánek na břiše a na zádech s rozhozenýma rukama

Velmi rádi se bavíte a snažíte se žít naplno. Nemáte problém začít více věcí najednou, ale na jejich dokončování experti nejste. Máte vždy hodně nápadů a energie, milujete cestování a s láskou objevujete nová místa. Rádi se smějete, vtipkujete a jste velmi vášniví.

shutterstock.com

Spíte na zádech s rukama kolem hlavy i těla? Jste hodně přemýšlivý typ člověka. Hodně sníte a máte hodně nápadů, ale příliš nad nimi přemýšlíte. Nedokážete ublížit ani lidem, kteří si to zaslouží. S radostí pomáháte druhým a zlo jiných lidí vás velmi trápí.

Spaní v poloze mrtvoly a na břiše s pokrčenou nohou

Máte rádi, když jde vše podle plánu a vše se děje každý den stejně. Rutina je pro vás klíčem ke štěstí a bez ní jste ztracení. Je těžké se vám dostat do srdce, protože nevěříte, že by vás někdo mohl vážně milovat. Když tomu uvěříte, budete se cítit v životě mnohem lépe.

Poslední poloha říká, že se ve svém těle cítíte velmi dobře. Máte hodně přátel a obrovské srdce. Bojíte se jen zodpovědnosti a povinností, ale nevzdáváte se a jdete do nich naplno. Chtěli byste pomoc všem na světě, ale vlastní problémy si držíte přísně v sobě a neřešíte je.

Zdroj: elmenyorszag.com