Pravá žena pečuje o svůj vzhled bez ohledu na věk!

Všimli jste si někdy postarší dámy, která měla dokonale udělané a nalakované nehty? Některým lidem to přijde divné a podobnou péči u starých žen odsuzují. Podle nich se tyto ženy snaží vrátit čas, který vrátit nelze. To ale není pravda. Skutečnost je úplně jiná. Podívejme se, proč starší ženy stále chodí na manikúru, ke kadeřnici a každý den si dělají make-up.

Proč si staré dámy dělají manikúru?

„K čemu ty staré dámy dělají manikúru? Myslí si, že je to zachrání? Koneckonců, nikdy se nevrátíš do svých 20 let!“ Tohle je něco, co si myslí hodně mladších i starších žen. Tato odsuzující slova byste nikdy neměli vyslovit. Pro každou ženu by měla být péče o tělo základním prvkem každodenní rutiny. A vůbec nezáleží na tom, kolik je jí let. Většina žen, které mají i v pokročilém věku udělané nehty, jsou celkově velmi elegantní a na první pohled působivé.

Žena by měla vždy zůstat skutečnou dámou

V parku často sedí postarší dámy a povídají si o všem možném, včetně krásy. Mnoho z nich zapomíná, že žena by měla být upravená a krásná bez ohledu na věk. Žena by měla zůstat vždy skutečnou dámou, ať je jakkoli stará. V dnešní době je to bohužel poměrně vzácné, protože ženy přes 50 nebo 60 let mají pocit, že už se o sebe starat nemusí. Život snad každé ženy je plný starosti o domácnost, manžela, děti a později i vnoučata. Nikdy nesmíte zapomínat ani na sebe.

Čtěte také: Martin Dejdar odhalil kolik dostává za dabing jedné epizody Simpsonů! V porovnání s Amerikou to není ani …

Manikúra i móda jsou způsoby sebevyjádření

Nejen v produktivním věku, ale také v důchodu si musí žena zpříjemnit den. Skvělou možností je právě péče o sebe. Proto si nechá udělat krásné nehty, každé ráno si upraví vlasy, nalíčí se a obléknete se do elegantního oblečení. Věk nesmí být nikdy překážkou k tomu, abyste byly samy sebou v každém věku. A nenechte ostatní lidi, aby vám tvrdili, že jste na manikúru příliš staré. Není to vůbec pravda. Jestli chcete být pravou dámou, musíte o sebe dbát každý den!

Zdroj: pukuotukas.com