Redakce ProSvět.cz
21 prosince, 2018

Snad každý ví, co je to strach. Všichni jsme ho minimálně jednou za život měli, ať už jej vyvolalo cokoli. Podívejte se na následující obrázek, na kterém uvidíte celkem 6 rozdílných vchodů. Pozorně si je prohlédněte a poté sami sobě upřímně odpovězte, který z nich ve vás vyvolává největší strach.

Jakmile budete mít vybráno, který z vchodů vás nejvíce děsí, podívejte se na výsledky. Tento pravdivý psychologický test toho o vás hodně napoví. A možná budete (ne)mile překvapeni, co všechno se o sobě dozvíte!

Chcete být šťastní? Zbavte se strachu!

„Jeskyně, do které se bojíte vejít, ukrývá poklad, který hledáte.“
Joseph Campbell

Pokud chcete být šťastní, nesmí mít strach ve vašem životě žádné místo. Musíte se zbavit svých obav, jedině tak se vám podaří najít životní štěstí.

Vchod číslo 1

Pokud ve vás největší strach vyvolává právě tento vchod, pak to značí o jediném: jste silný, vyrovnaný a velmi šikovný člověk, který je ale zároveň pro své okolí člověkem uzavřeným. Někdy máte stavy, kdy k sobě nechcete pustit ani ty, kteří jsou vám ze všech nejblíže.

Vchod číslo 2

Pakliže jste si za nejděsivější volbu vybrali právě tento vchod, pak máte za sebou daleko více nezdarů, nežli je na bedra jednoho člověka zdrávo. Pravděpodobně vás potkaly nepříjemnosti, které vás zasáhly a díky kterým jsme hodně trpěli.

Vchod číslo 3

Lidé, kteří za nejstrašidelnější vchod vybrali číslo tři, hledají duševní pohodu. Jestli se něčeho děsíte, pak je to samota, která je pro vás nepředstavitelná. Máte strach, že vás jednoho dne vůbec nikdo nebude potřebovat.

Vchod číslo 4

Vchod číslo 4 si vybere člověk, který má v sobě hodně lásky a má potřebu se o ní podělit. Takový člověk je ochoten udělat pro své blízké, co jim na očích uvidí, klidně by jim snesl modré z nebe. Jestli máte z něčeho strach, pak je to vaše finanční situace.

Vchod číslo 5

Pokud jste si vybrali tento vchod, máte strach se otevřít druhým lidem, protože se bojíte, že vaší otevřenosti a upřímnosti využijí ve svůj prospěch. Neumíte příliš vyjadřovat své city a myšlenky, těžko hledáte důvěru k ostatním lidem.

Vchod číslo 6

Jako poslední je tu vchod číslo 6. Jestliže jste si vybrali právě tento obrázek, pak patříte mezi velmi pracovité a cílevědomé lidi, kteří si jdou za svým a přesně vědí, čeho chtějí v životě dosáhnout. Jste tvořiví, učenlivý a chytří, s každým problémem si dokážete hravě poradit.

Sdílejte článek