Předčasně narozené kotě vážilo pouhých 50 gramů, ale našli se lidé, kteří zabojovali o jeho záchranu

Když se toto kotě narodilo, vážilo sotva 50 gramů. Bez Taylor a Jennifer by kotě mělo jen malou šanci na přežití. S Hankem se poprvé setkali, když byli u svých přátel na návštěvě a jejich kočka zrovna měla malá koťata. Bohužel Hanke byl maličký a matka se o něj odmítala starat. Bez péče někoho jiného by bylo maličké kotě odsouzeno ke smrti. Pár se tedy rozhodl vzít si kočičí miminko domů a pokusit se mu zajistit šťastný život.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Náročná péče

A rozhodně to nebyla snadná práce. Taylor a Jennifer museli každé dvě hodiny vstávat, aby mládě včas nakrmili a zahřáli rukama. Bylo to poměrně náročné období, kdy jistě několikrát přemýšleli nad tím, jestli to bylo dobré rozhodnutí, ale Hanke nakonec díky jejich úsilí dokázal přežít a dohnat to, co nestihl v bříšku u maminky. Koťátko je nyní zdravé a žije šťastný život.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Sledujte jeho život naživo

Na Instagramu dnes můžete najít stránku, která je věnovaná právě tomuto kocourkovi, který přežil jen díky velké lásce jeho dvou adoptivních rodičů. Taylor a Jennifer na tuto stránku pravidelně sdílí fotky a videa jejich milovaného kocourka, který se statečně popral se svým těžkým osudem a dnes je z něj nádherná bílá kočka, která překypuje životem a zdravím.

Čtěte také: Pořízení fotografie je málem stálo život. Co se stalo tak šíleného?

https://gesellschaft.uberalles.live/

Zvířata umí být vděčná

Kocourek Hanke si je dobře vědom, že Taylor a Jennifer mu zachránili život a nepřestává jim dávat najevo svou vděčnost a lásku. Podle nich je Hanke skutečně nesmírně přítulný kocour, který za nimi všude chodí jako pes a neustále se dožaduje jejich pozornosti a lásky. Je jasné, že bez nich nemůže být a že je vnímá zcela jako součást své rodiny.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Vždyť si pravděpodobně ani nepamatuje, že měl kdysi nějakou kočičí mámu. Ta jej zavrhla hned po porodu, kdy byl Hanke jen nemohoucí a slabé klubíčko chlupů. Dnes byste v něm toto ubožátko jen těžko hledali. Má síly a energie na rozdávání a je skutečně nesmírně aktivní a chytrý.

https://gesellschaft.uberalles.live/

ZDROJ: gesellschaft.uberalles.live/