Předpověď od Baby Vangy pro rok 2024 vás šokuje

Baba Vanga je velmi známá jasnovidka z Bulharska. Údajně dokázala předpovídat budoucnost, a to na mnoho let dopředu. Na rozdíl od Nostradama se nespoléhala na astrologii a další vědy, ale pouze na své jasnovidné schopnosti. Loňský a letošní rok není žádnou výjimkou a tato jasnovidka nám přináší znepokojivá vidění a události, na které se musíme připravit.

Předpověď na rok 2024

Baba Vanga pro rok 2024 předpověděla dva velké vědecké průlomy. Podle ní se letos konečně objeví léky na rakovinu a HIV. V letošním roce bychom podle ní také měli z velké části přestat s používáním ropy a soustředit se na alternativní a udržitelné energie. K tomu směřujeme již několik let, ale letos by mělo dojít k velkému průlomu, kdy si lidé uvědomí ekologickou krizi.

Na druhou stranu přišla také negativní předpověď pro Ukrajinu. Podle této jasnovidky se mír na Ukrajinu vrátí až v roce 2027. Neuvedla přesný rok nebo datum ukončení válečného konfliktu, ale v letošním roce a situace pravděpodobně příliš neuklidní a mír zatím nepřijde mezi místní obyvatele. Pro životní prostředí by to ale měl být mnohem lepší rok.

Čtěte také: Co předpověděl Nostradamus pro rok 2024?

Jak vyšla její předpověď na rok 2023?

V loňském roce Baba Vanga mluvila o biologických zbraních. Řekla, že se s nimi začne experimentovat a stanou se reálnou hrozbou. Tato předpověď se pravděpodobně vyplnila, protože o biologických zbraních a jejich hrozbách se v roce 2023 hodně mluvilo. Na každý rok můžeme očekávat nějaké špatné události, ale můžeme se do budoucnosti jistě těšit i na dobré události.

Baba Vanga nastřádala během svého života tolik předpovědí budoucnosti, že z nich budeme těžit a dívat se na ně až do roku 5079. To je rok, kdy by měl podle ní nastat konec světa. Mnoho katastrofických událostí, které předpověděla, se již stalo. Můžeme jen doufat, že se začnou plnit i pozitivnější věci, se kterými tato jasnovidka přišla.

Zdroj: filantropikum.com