Příběh lásky a odpuštění? Rozhodně! Dceru dal k adopci, ona se o něj na smrtelné posteli postarala!

Co si může dospělá dcera pomyslet o biologických rodičích, kteří se jí vzdali a dali k adopci? Většina lidí by je nenáviděla, ale Deanna Shrodes byla jiná. Ještě jako miminko byla adoptována milujícím párem, přesto vždy toužila poznat své pravé rodiče. Měla pocit, že bez úplné pravdy nebude nikdy šťastná, a nemůže mít vlastní děti, když neví nic o svém původu. Dlouhá léta bezvýsledně pátrala, nejprve našla matku, poté otce. Sám ji odkopl, přesto se o něj před smrtí postarala. Příběh o odpuštění má šťastný konec.

https://twice.hu/

Hledání rodičů

Deanna nemohla nikdy říci, že by se o ni adoptivní rodiče dobře nestarali. Dali jí vše, co mohli, přesto ona stále toužila po setkání se svými biologickými rodiči. Nakonec se jí podařilo najít matku. Sally King o setkání s Deannou rozhodně nestála, ale ta se nenechala odradit a prostě se jednou objevila u jejích dveří. Dalších dvacet let se spolu stýkaly, ale Sally nikdy neprozradila jméno Deannina otce. Jak jej vystopovat?

https://twice.hu/

Tajemství si vzala do hrobu

Deanna se snažila po celou dobu ze Sally získat jméno, ale ta si jej vzala s sebou do hrobu. V roce 2019 zemřela na rakovinu, proto si Deanna myslela, že už otce nikdy nenajde. Ještě v době, kdy Sally žila, zkoušela kontaktovat registrační centra DNA, aby získala další informace. Vše vypadalo beznadějně, proto vytvořila skupinu na Facebooku, kde se se svým příběhem svěřila. Jediné, co o biologickém otci věděla, byl řecký původ a bydliště ve Virginii. Netrvalo dlouho a jeden příspěvek vypadal slibně.

Čtěte také: Josef Laufer je již 4 roky v komatu. Dcera nikomu neprozradila kde se nachází!

Poznali se 56 let po adopci

Deanna už ztrácela naději, najednou se ale objevil záznam DNA, který propojoval jednoho uživatele s mužem jménem Gus Nicholas. „Zřejmě jste dcera mého strýce z Richmondu ve Virginii,“ znělo sdělení v příspěvku. Neuvěřitelné se stalo skutečností, Deanna se ve svých 56 letech setkala s 92letým otcem. A co víc? Z pečovatelského domu si jej vzala do domácího léčení na Floridě a strávili spolu poslední chvíle jeho života. Gus zemřel v prosinci roku 2022 poté, co získal dceru se zetěm, vnoučata i pravnoučata.

https://twice.hu/

Zdroj: twice.hu