Přinášíme Vám tyto 4 silné, ale zároveň zcela přírodní budiče libida

 

Pracujete celý den v stresujícím prostředí? Nemáte ani pořádně čas na odpočinek?
Vaše mysl je plná myšlenek o nezaplacených účtech, případně na Vás čekají jiné nástrahy, které moderní styl na vás jen tak chrlí?

Jde o typický způsob života, který jsou nuceni denně podstupovat mnozí lidé. Avšak takový život má výrazný vliv i na naše zdraví a obzvláště na náš intimní život.

Velké množství stresu takto z těla odčerpává nadmíru energie a my jsme pak už příliš unavení a nic se nám nechce dělat. Dokonce ani ty příjemné věci.

Každý z nás se takto cítí minimálně v některý okamžik ve svém životě.
Samozřejmě, v některých případech snížené libido může být důsledkem nějakého zdravotního problému.

Fíky
Fíky jsou plné vápníku, železa, draslíku a zinku. Všechny tyto minerály nacházející se pěkně pohromadě na jednom místě dělají z fíků jedno z nejlepších známých afrodiziak. Díky vysoké hladině aminokyselin zvyšují nejen libido, ale i sexuální výdrž.

 

[hana-code-insert name=’google‘ /]Vajíčka
Vajíčka obsahují vysoké množství aminokyselin. Jsou takto spolehlivým prostředkem, který Vám po vyčerpávajícím a stresujícím dni dodá příliv nové energie.Vajíčka jsou známé i tím, že léčí onemocnění srdce a erektilní dysfunkci. Vajíčka jsou symbolem plodnosti a zrození. Někteří lidé jedí syrová vajíčka těsně před sexem, aby zvýšili své libido a navodili pocit maximální energie.

Ústřice
Výzkum provedený Americkou chemickou asociací objevil, že ústřice obsahují speciální látky, které zvyšují v lidském těle hladiny testosteronu a estrogenu. V podstatě fungují jako afrodiziakum tím, že zlepšují přítok krve do intimních orgánů u žen, tak i u mužů.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Ořechy
O ořeších a semínkách se ví, že pokud si je budete pravidelně přidávat do různých salátů (nebo je jen tak samy často konzumovat), Váš intimní život to vyžene do výšin.
Jejich obsah zinku a omega-3 mastných kyselin okamžitě v těle spouští produkci dopaminu, který zvyšuje energii, náladu, libido i paměť.

Bonus: Čokoláda: Vedle toho, že čokoláda je nejjistější způsob jak dostat ženu tam, kam chceme je to, že obsahujej teobromin, který je velmi podobný kofeinu. Také obsahuje fenylendiamin, který navozuje pocit zamilovanosti.