Princ Philip má nemanželského syna. Je to možné?

Britská královská rodina během svého působení čelila již mnoha skandálům. Na začátku roku 2022 se na veřejnost dostal další skandál, který se týkal již zesnulého prince Philipa. Na trhu se totiž objevila kniha, která vypráví příběh údajného nemanželského syna prince Philipa. Gunther Focke sepsal své paměti, ve kterých mimo jiné sdělil, že jeho otcem byl britský panovník.

https://uberalles.live/

Kontroverzní paměti jednoho muže

Gunther Focke napsal, že Philip a jeho matka Marie-Caroline se setkali v roce 1945. V té době byl princ mladým poručíkem, který dorazil do Německa na válečné lodi. Brzy se zamiloval do mladé barmanky a svedl ji. Ona byla tehdy vdaná, ale její manžel se pohřešoval. Krátce po skončení války si Marie-Caroline uvědomila, že je těhotná.

V té době byl již Philip zpět ve Velké Británii. Podle autora knihy princ Philip věděl, že byla žena těhotná. Přijel za ní do Německa a požádal Marii-Caroline, aby mu dítě po porodu dala. Ona ale nabídku odmítla. Její manžel se navíc po válce vrátil domů, takže pomoc od Philipa nepotřebovala. Až později se ukázalo, že její manžel byl válečným zajatcem a celou dobu byl naživu.

Čtěte také: Dívka zhubla 50 kg a změnila svůj život od základu. Jak?

https://uberalles.live/

Jak se muž dozvěděl o svém biologickém otci?

Zajímavé je, že Guntherovi o Philipovi vůbec nevyprávěla jeho matka. Ve skutečnosti se o této historii dozvěděl od své babičky, která mu vše vyprávěla na pohřbu jeho matky. Od té doby se Gunter snažil zjistit pravdu a ověřit její vyprávění. Oslovil královskou rodinu a chtěl si udělat genetické testy. Královská rodina ho ale pochopitelně odmítla.

Gunther odmítl nezákonně získat materiál pro genetickou analýzu. Přál si, aby ho princ Philip uznal dobrovolně jako svého syna. To se již samozřejmě nestane, protože princ na začátku roku 2021 zemřel. Focke se proto rozhodl vydat knihu a podělit se o svůj příběh se světem. Pravdu se již nedozví ani autor knihy, ani zbytek světa.

https://uberalles.live/

Podváděl princ Philip královnu Alžbětu?

Podle Gunthera Focke jeho matka otěhotněla s Philipem v době, kdy měl mladý britský důstojník vášnivý románek s budoucí královnou. Marie-Caroline o tom samozřejmě nemohla vědět, protože nepocházela ani nežila ve stejné zemi jako Alžběta. Celý příběh Gunther slyšel jen od své babičky. Nezná proto verzi své matky ani muže, který je možná jeho biologický otec. Pravdu se již nikdo nedozvíme. Královské rodině tyto dohady mohou jen ublížit.

https://uberalles.live/

Zdroj: uberalles.live