Princezna Kate se zotavuje z chemoterapie. Jak se jí daří?

Na začátku tohoto roku musela princezna Kate do nemocnice. Kolem jejího stavu se objevilo mnoho pochybností, protože se velmi dlouho neukazovala na veřejnosti. Přitom měla podstoupit jen běžnou operaci břicha. Po zákroku zůstala v soukromí a lidé se začali obávat o její zdraví. Nakonec se objevila a prostřednictvím videa lidem sdělila těžkou zprávu. Diagnostikovali jí rakovinu.

Těžká diagnóza zasáhla celou Anglii

Nikdo netušil, že zdravotní stav milované princezny je tak vážný. I přes velmi těžkou zprávu a léčbu se snaží stále pracovat a plnit své královské povinnosti. Nyní postupuje chemoterapii, ale zároveň pracuje na charitativním projektu, který bude pomáhat rodičům s malými dětmi do 5 let. Do tohoto projektu by mělo jít asi 45,5 miliardy liber ročně. Na veřejnosti se ovšem stále prakticky neobjevuje. Proto stále není jasné, jak zvládá svou léčbu nebo jak je její stav vážný.

Shutterstock

Princezna Kate nyní podstupuje léčbu

Nyní je jasné, že si potřebuje odpočinout. Není to žádné překvapení, protože chemoterapie nejsou jednoduché pro nikoho. „Toto je jasný závazek, který přijala během svého života ve veřejné službě, že na to bude zaměřená. Bude pokračovat, až se vrátí do práce. Ale bylo nám zcela jasné, že potřebuje prostor a soukromí, aby se teď zotavila. Vrátí se do práce, až dostane od lékařů zelenou,“ řekla asistentka z královského paláce. Zatím není jasné, jak dlouho bude zotavení trvat.

sv.stories.newsner.com

Princezna se potřebuje zotavit

Podle dostupných informací se zdá, že princezna nemá žádné metastáze. To je velmi dobrá zpráva, ale na její diagnóze to nic nemění. Palác nezveřejnil informaci o tom, o jaký typ rakoviny se jedná. Jisté je pouze to, že princezna Kate nyní postupuje preventivní chemoterapie, aby se nemoc nerozšířila do dalších částí těla nebo se její stav ještě nezhoršil. Doufejme, že léčba bude úspěšná, princezna si důkladně odpočine a poté se vrátí ke svým povinnostem a do veřejného života.

Zdroj: sv.stories.newsner.com