Pro koho bude listopad měsícem štěstí?

Každý nový měsíc čekáme, co si pro nás připraví. Někdo se těší na listopad více, protože ho například čekají narozeniny, jiný se nemůže dočkat Vánoc, které listopad přibližuje. Pro někoho to ale může být měsíc plný bolesti, a to nejen proto, že se slaví Dušičky. Máme pro vás seznam znamení zvěrokruhu, pro které bude předposlední měsíc v roce tím nejkrásnějším.

V listopadu se nebudou nudit Váhy ani Štíři

Váhy čeká velmi plodné období. Mohou očekávat skvělé zprávy nejen co se týče materiální oblasti, ale také té citové. Budou chtít svůj domov udělat šťastnějším, proto je možná koupě nového nábytku a také pokojové rostliny, které místnost osvěží. Váhám se budou dostávat i pozornosti od partnera, dočkáte se rozmazlování, u něhož nebudete chtít, aby skončilo!

Také Štíři se mohou těšit na měsíc listopad. Budou mít velké štěstí a pokud pracují pro velkou společnost, dokonce mohou očekávat zvýšení platu. Kdo by takovou zprávu neocenil? Tento měsíc je pro toto znamení příznivější, co se týče financí, ale těšit se mohou také na prohloubení svých přátelství. Je tu i možnost navázat další, která mohou trvat po celý život.

Čtěte také: Největší důvody, proč ve svém životě vždy potřebujete svou matku

Býky bude bavit práce, Lvi musí ukázat, že jsou dobří

Býci si mohou v listopadu ulevit, protože práce, kterou vykonávají, je přesně tak, která je baví a naplňuje. Je to velmi pozitivní zpráva, kterou si nemůže říct každý. Budou ale muset udělat změny také v osobním životě, kde tolik spokojení nejsou. Musí se stát sami sebou, nepřetvařovat se. V listopadu mohou očekávat velké úspěchy ve své kariéře, i když to možná bude znamenat, že budou muset zaměstnání vyměnit.

Lvi budou v listopadu především plnit kreativní aktivity, ale nevyhnout se také romantice, ke které jsou trochu skoupí. Dostanou ale dost odvahy a chopí se příležitosti v práci, aby ukázali, že na to mají a svému šéfovi dokážou, že jsou schopni splnit i náročnější úkoly. Bohužel se ale najdou i lidé, kteří budou závidět, ale také najdete skoro na každém rohu, proto si z nich nic nedělejte.

Střelci budou v listopadu čelit velkým výzvám. Protože se ale jedná o svobodné znamení, není se čeho bát. Všechno se totiž dá vyřešit a jejich touhy se mohou splnit, jen je potřeba se před nimi neuzavírat. Důležité schůzky by si Střelci měli domluvit do 24. listopadu, dokud jsou příznivé hvězdy. Po tomto datu už nemusí všechno vyjít podle jejich představ.

Blíženci v listopadu budou chtít dohnat resty

Blíženci toho během letošního roku moc nestihli, a proto to budou chtít napravit. Sešlo se jim moc plánů dohromady a milostný život také nic moc. Je proto nutné, aby Blíženci zařadili zpátečku a věnovali se především relaxaci a odpočinku. Panna se bude muset rozhodnout, jestli provést změny nebo ne. Neměli by ale zapomínat na své nejbližší.

Vodnáři budou v listopadu trávit mnoho času doma, ale tím se zbaví únavy, naopak jim ale dojdou peníze. Budou se chtít jen dívat na televizi, ale najdou se lidé, kteří jim budou chtít pomoci se znovu postav na nohy.