Pro tato tři znamení nebude listopad v lásce příznivý

Zamilovanost je krásná. Zamilovaní lidé se cítí více bezstarostní a jako by se vznášeli v oblacích. Neexistují překážky ani problémy. Bohužel, růžová mlha se po chvíli rozplyne a vztah se změní. Podle astrologů má vliv i to, v jakém znamení se člověk narodil. Listopad přitom pro některá znamení nebude v lásce příliš příznivý, může je čekat dokonce i rozchod.

Blížencům hrozí rozchod

Blíženci sní o dokonalém vztahu, ale listopad jim štěstí nepřinese. Čekají vás špatné dny. Bude dobré se včas připravit. Pokud jste ve vtahu, velmi vážně vám hrozí rozchod. Pokud jste nezadaní, listopad na této skutečnosti moc nezmění. Čekají na vás opravdová dramata a bude pro vás velmi obtížné tuto životní etapu překonat.

Blíženci jsou obecně v lásce nestálí, a to zejména pokud jejich přízeň není opětována v intenzitě, jakou by si představovali. Z rozchodů se dostávají brzy, nové vztahy navazují s lehkostí. Na druhou stranu se za své city nestydí a nebojí se je vyjádřit. Spíš, než erotika je pro ně důležitější přátelství a humor. Pokud chcete předejít partnerským neshodám, spolehněte se na to, co je vám vlastní – komunikaci a diplomatické schopnosti.

Čtěte také: Co to znamená, když uvidíte v porodnici fialového motýla u novorozence?

Váhy budou žárlit

Pokud jste narození ve znamení Vah, nejspíš sníte o bezpečném a vyrovnaném vztahu. Bohužel, tento měsíc pro vás bude plný chaosu a pokud nechcete úplně ztratit pevnou půdu pod nohama, radši věnujte čas sami sobě místo toho, abyste svou energii vkládali do milostných vztahů. V listopadu budete velmi frustrovaní a je možné, že se se svým současným partnerem rozejdete. Se žárlivostí a nejistotou nedokážete bojovat, soustřeďte se proto na budování vnitřní rovnováhy.

Váhy v partnerství hledají klid, spokojené mohou být jen ve vyrovnaném vztahu. Na jednu stranu jsou mírné a hádkám se vyhýbají, na druhou stranu, pokud se doopravdy rozzlobí, dají to jasně najevo. Pak dá partnerovi spoustu práce vrátit vše do starých kolejí. Jako Váhy pravděpodobně nemáte rádi překvapení a vše si plánujete dopředu. Zkuste to partnerovi konstruktivně a v klidu vysvětlit.

Štíry čekají hádky

Pro Štíry je pocit lásky velmi důležitý. Místo toho, abyste se svůj protějšek snažili vlastnit, ukažte mu své upřímné city. Pokud nebudete ochotní dát najevo svou lásku, možná na vás bude čekat spousta konfliktů. Může se stát, že tyto konflikty vyvrcholí rozchodem. Pokud partnera nemáte, snažte se při navazování vztahů být trochu upřímnější.

V lásce jsou Štíři velmi nároční. Jejich vášeň je spalující, vše prožívají se zvýšenou intenzitou. Jsou prudcí a milují výzvy, nebezpečí a dobrodružství. Ne každý jejich nálady vydrží, a ne každý je připravený brát Štíry takové, jací jsou. Zejména ženy v tomto znamení bývají na první pohled chladné, pokud ale chcete, aby někdo věděl, že ho máte rádi, nebojte se s ním o tom mluvit.