Redakce ProSvět.cz
10 ledna, 2023
, ,

Před příchodem na tento svět se předpokládá, že každý z nás má podíl na výběru své rodiny. Je to myšlenka hluboce zakořeněná v moudrosti Yogiho Bhajana, která spojuje generace napříč věčností. Duším je dáno mnoho životů a každý z nich má svůj jedinečný účel. Když se vědomě rozhodnou znovu vrátit, zvolí si cestu, která je jim šitá na míru - takovou, která jim nabízí příležitost učit se a růst na základě jejich karmického předurčení.

https://pixabay.com/

V rozsáhlém cyklu reinkarnace si dvě duše mohou vyměnit role - matka a dcera v jednom životě se mohou v jiném životě vyměnit! Tímto procesem získáváme nové perspektivy, zatímco známá pouta přetrvávají; dokazujeme, že láska je skutečně nadčasová. Duše spojené láskou se často vydávají na cestu do rodinných životů, aby napravily křivdy a zmírnily utrpení způsobené v předchozích inkarnacích.

https://pixabay.com/

Intimní pouto mezi matkou a dítětem přesahuje biologické hranice - vzniká v duchovní oblasti dávno před početím. Duše každého jedinečného jedince je pečlivě vybrána svým vyšším já, aby plnila specifické cíle, přičemž při rozhodování o tom, kdo bude jejím pozemským opatrovníkem, se berou zvláštní ohledy. Z myšlenek, meditací, přání a cílů se vytváří jemné, ale mocné energetické spojení, které přitahuje zainteresované duše do láskyplných domovů před narozením; k tomu dochází během 120denního okna před fyzickou manifestací, kdy jsou matky povzbuzovány, aby zůstaly pozorné pro ideální spojení.

Sdílejte článek