Proměna ženy ve středním věku vám vyrazí dech!

Christohper Hopkins (56) je známý jako Makeover Guy. V Americe se jedná o velmi známého vizážistu, který za svou kariéru pracoval s mnoha hvězdami Hollywoodu. V posledních letech je známý hlavně svým pořadem, ve kterém se stará o proměny obyčejných lidí. Mnoho žen se k němu hlásí, aby získaly nový vzhled. Jeho tým je pečlivě vybírá a Terri se k němu dostala.

https://www.onlinenytt.com/

Psychicky i fyzicky stagnovala na jednom místě

Terri (56) z amerického Texasu se rozhodla odcestovat až do Minnesoty, aby získala pomoc od tohoto slavného vizážisty. Měla pocit, že se psychicky i fyzicky zasekla ve stereotypu a nedokázala se z něj vymanit. Doufala, že změna účesu, make-upu i oblečení jí pomůže také se změnou myšlení a zvýší si sebevědomí. To se rozhodně stalo, stejně jako v mnoha dalších případech u tohoto génia. Christopher jí vlasy nabarvil, zkrátil a přidal jemný make-up. I tyto malé změny ji hodně změnily!

Žena působila jako bezdomovec

Po dokončení proměny Terri nevěděla, co říct. „Překvapuje mě, že už nevypadám jako bezdomovec. Vypadám, že bych teď mohla být zaměstnancem, jsem zaměstnancem,“ řekla Terri do kamery ihned poté, co se viděla poprvé. Po proměně vypadá o 10 let mladí a rozhodně se také cítí mnohem mladší. To je největším přínosem těchto proměn. Stačí návštěva šikovného kadeřníka a hned se budete cítit mnohem lépe ve svém těle. Ona sama i její rodina byli z proměny v šoku.

Čtěte také: Anička Slováčková se ukázala po chemoterapii. „Kašlat na kila i vlasy,“ prohlásila! Svůj boj bere statečně a s humorem!

https://www.onlinenytt.com/

Reakce její rodiny je úžasná!

Na její změnu se přišla podívat i její rodina. Manžel i děti byli nervózní, ale těšili se na nový vzhled své manželky a matky. Jakmile jí uviděli, nedokázali skrýt překvapení a nadšení. Jejich výrazy v obličeji řekli všechno podstatné. Rodina byla naprosto šokovaná a nadšená z toho, jak jejich žena a maminka vypadá. A ještě větší radost mají z toho, že je nyní znovu šťastná, sebevědomá a má znovu chuť do života. Šli byste do tak razantní proměny od profesionála?

Zdroj: onlinenytt.com