David Hampl
25 října, 2021

Ruslan a Anastasia se do sebe zamilovali a vzali se. Měli spolu tři děti a šetřili na nový dům. Ten se jim nakonec podařilo koupit. A nebyl to ledajaký dům. Byl opravdu veliký, dětem musel připadat jako zámek. Dokonce měl ve sklepě veliký bazén. Rodina si spokojeně v tomto domě žila, každý měl spoustu prostoru a byli naprosto spokojení. Společně prožili v novém domově Štědrý den a těšili se také na oslavu Nového roku. Na Silvestra se ale stalo něco, co naprosto nečekali…

Všichni měli plno práce

Na Silvestra se mladá rodina rozhodla uspořádat oslavu pro svou rodinu i známé. A tak není divu, že přes den měli spoustu práce, aby všechno připravili. Uklízeli, vařili, přemísťovali, aby oslava proběhla podle jejich představ. Po chvíli si ale rodiče uvědomili, že v domě je podivné ticho. Pokud máte doma děti, víte, že ticho je něco naprosto zlověstného. A to zejména v případě, že máte tři děti. A tak také Ruslan a Anastasia tušili, že se mohlo stát něco hrozného.

Dali se do hledání dětí

Protože svoje děti nikde neviděli, vydali se je hledat. Vzhledem k velikosti domu to nebylo vůbec snadné. Až se Ruslan vydal do místnosti s bazénem. Zde si všiml, že na dně bazénu něco plave. Bylo to nehybné tělíčko jejich nejmladší, tříleté dcery. Neváhal a ihned skočil do vody. Až do příjezdu sanitky dělal dceři umělé dýchání. Poté s oživováním pokračovali přivolaní lékaři. Bohužel, dceru se nedařilo oživit. Nedýchala.

Otec se nemínil vzdát

Otec je prosil, ať zkusí něco jiného, nemohl uvěřit, že by jeho dcerka zemřela. Když mu lékaři řekli, že už neexistuje možnost, jak ji oživit, pustil se znovu do resuscitování.

Trvalo to 40 minut, než se u dívky objevil slabý puls. Dívka začala dýchat. Lékaři byli v šoku. Strávila dva týdny v nemocnici v kómatu.

Když se probrala, musela se učit znovu chodit i mluvit. Dnes je jí šest let a od svých vrstevníků se nijak neliší.

Sdílejte článek