David Hampl
9 července, 2022
, ,

Je těžké si představit, co všechno musí pes prožít, když jeho milovaný páníček odejde. Psi jsou velmi věrní společníci. Není tedy divu, že se tito tvorové musí v takové situaci cítit nesmírně zmateně a ublíženě.

Dvouroční odloučení

Tento pes dva roky neviděl velmi důležitého člena své rodiny. Milovnice kníračů jménem Rebecca, musela na dva roky opustit rodinný dům, protože odjela pracovně do Slovinska. Její rodiče se rozhodli zaznamenat okamžik, kdy se Rebecca vrací do svého domova v Pittsburghu a poprvé po dvou letech potkává svou milovanou fenku, které musela dát sbohem. Sami si prohlédněte video, kde uvidíte skutečně bezbřehé nadšení malého psa, který nemůže uvěřit tomu, co mu říkají jeho smysly. Nejprve je možná trochu zmatený, ale brzy pochopí, že je to skutečně realita.

https://pl.newsner.com/

Radost, které nezná mezí

Fenka Casey zareagovala na shledání skutečně neuvěřitelným způsobem. Fenka je tak nadšená, že úplně křičí radostí. Dokonce byl pes tak moc nadšený, že na malý okamžik omdlel – vzrušení na něj bylo až příliš veliké.

Rebecca nemohla uvěřit fenčině reakci a smála se, když viděla, jakou neuvěřitelnou radost její pes měl. Záznam, který byl zveřejněn na YouTube, zhlédlo přes 50 milionů uživatelů.

Když se nad tím zamyslíte, Casey čekala nevěřitelných 14 „psích“ let, než znovu uvidí svou milovanou paničku. Není tedy těžké pochopit její vzrušení.

https://pl.newsner.com/

Pes je naprosto v pořádku

Přesto byli majitelé znepokojeni, když viděli psa omdlít, a tak pro jistotu navštívili neprodleně veterináře. Ten ale potvrdil, že je pes naprosto v pořádku a že jen na moment nezvládl své emoce. Je to poměrně běžná reakce, když uvážíme, jaký šok musel pes prožít. Možná se celé ty roky domníval, že je panička mrtvá a že se už nikdy nevrátí, takže je to asi stejný šok, jako byste vy na ulici potkali svou babičku, která je již několik let po smrti.

ZDROJ: pl.newsner.com

Sdílejte článek