Recept na domácí mast, která porazí všechny léky z lékárny!

Domácí recepty na léky a kosmetiku dokáží hodně překvapit. Nejen, že neobsahují žádné škodlivé látky, ale také si je můžete připravit kdykoli potřebujete v pohodlí vlastního domova a zbavíte se nepříjemných problémů okamžitě a bez použití jakékoli chemie. V některých případech jsou samozřejmě lepší farmaceutické produkty, ale zkusit můžete i tuto léčivou mast, na kterou mnoho lidí již dnes úplně zapomnělo.

https://www.przy-garach.pl/

Sádlo vašemu zdraví rozhodně neublíží!

V dnešní době se sádlo nekonzumuje v takovém množství jako dřív. Tehdy o něm nepanovalo tolik mýtů. Dnes se jeho škodlivost hodně zveličuje. Pravdou je, že sádlo není tak děsivé a škodlivé, jak ho vykreslují média a někteří odborníci na výživu. Při správném použití vašemu zdraví nejen neublíží, ale naopak ho může posílit a pomoci vám s některými zdravotními neduhy.

https://www.przy-garach.pl/

Víte, jak použít sádlo k léčení?

Příliš mnoho lidí o tom neví, ale sádlo působí na pleť přímo blahodárně. Dostane se totiž hlouběji do kůže než mnoho drahých krémů. Kromě toho, že podpoří nádherný a zdravý vzhled vaší pleti, můžete ho použít také na hojení ran a nejrůznějších poranění, včetně spálenin. Jestli máte problémy s ekzémy, záněty, jizvami, křečovými žilami nebo vráskami, sádlo bude nejlepší odpovědí na vaše problémy.

Čtěte také: Ořechové rohlíčky, které se budou rozpouštět v ústech

https://www.przy-garach.pl/

Výroba domácí masti ze sádla

Mast ze sádla můžete použít na nejrůznější kožní problémy anebo vrásky. V hrnci rozpusťte sádlo a přidejte květy měsíčku. Ideální je jedna hrst bylinek na 500 gramů sádla. Vařte asi 5 minut a potom hrnec odstavte na 24 hodin. Stejně postup opakujte ještě třikrát. Poté mast přeceďte přes gázu. Hotovou mast skladujte v čisté nádobě na chladném, tmavém místě.

https://www.przy-garach.pl/

Vyrobit si můžete také mast vhodnou na bolesti kloubů a svalů. Potřebovat budete 250 gramů a dvě velké hrsti sušených květů heřmánku. Sádlo rozpusťte, přidejte heřmánek a přiveďte k varu. Odstavte, nádobu se směsí zakryjte a uložte na tmavé místo. Druhý den můžete směs přecedit přes gázu a zahřát. Aplikujte mast na postižené místo a zakryjte gázou nebo obvazem, aby mohla lépe působit.

Zdroj: przy-garach.pl