Richard Gere oslavil 100. narozeniny svého otce!

Většina lidí po celém světě zná jméno: Richard Gere. Tento slavný herec se objevil v mnoha kultovních filmech a těší se velké oblibě u lidé po celém světě. Mnoho fanoušků přitom zapomíná, že je člověk jako všichni ostatní. A stejně jako ostatní, myslí na své rodiče. Nyní chtěl potěšit svého otce, který slavil významné narozeniny a připravit pro něj krásnou oslavu.

https://newsracerbd.com/

Velké narozeniny

Homer Gere, otec Richarda Gerea, nedávno oslavil 100. narozeniny obklopen svou rodinou a přáteli. Celou oslavu vedl jeho slavný syn, který se rozhodl pro uspořádání oslavy v jedné z částí New Yorku, kterou všichni velmi dobře znají. Velké výročí se konalo v restauraci blízko Armory Square v New Yorku.

Pastabilities patří mezi nejstarší restaurace na náměstí. Funguje od roku 1982 a stále se jí velmi dobře daří. Personál byl ale rozhodně překvapený, když k nim zavítal slavný herec. Na svých sociálních sítích sdíleli fotografie nejen s Richardem Gerem, ale také s jeho otcem a personálem restaurace. A bylo vidět, že si tento den všichni užili naplno.

Čtěte také: Dítě je u vytržení, kdy poprvé vidí kočku. Jeho reakci se zasmějete

https://newsracerbd.com/

Herec nikdy nezapomíná na návštěvy svého otce

Richard Gere se narodil ve Philadelphii a vyrostl v centru New Yorku. Nyní s manželkou a dětmi žijí v Severních Syrakusách. Jeho matka Doris bohužel zemřela v roce 2016. Jeho otec stále žije v New Yorku a jeho úspěšný syn nikdy nezapomene na jeho narozeniny ani jiné důležité datum v jejich životě. A pravidelně ho také jezdí do New Yorku navštěvovat.

Od herce bylo velmi hezké, že si udělal čas a zařídil narozeninovou večeři pro svého otce, rodinu i přátele. Většina rodičů by si přála, aby se o ně jejich děti takto zajímaly a pečovaly o ně. Je vidět, že Richard je milujícím synem, který si svého otce velmi cení. Všichni bychom se měli připojit k narozeninovému přání, protože 100 let je velmi požehnaný věk!

https://newsracerbd.com/

Zdroj: newsracerbd.com