Rodičům se narodila albínská dvojčata

Že jsou dvojčata světlé pleti, by ničemu nevadilo, ale oba rodiče jsou snědí, a tak není divu, že poutají pozornost kamkoliv dorazí. V roce 2018 se Gomezovým změnil život, protože jim lékař oznámil, že čekají ne jedno, ale rovnou dvě děti. Doma už přitom měli malého chlapce, a doufali, že dvojčata budou dívky. Rodiče si ale nikdy nepředstavovali, že dívky budou světlé pleti a budou u lidí natolik oblíbené.

https://www.tudasfaja.com/

Dvojčata se narodila nedonošená, ale zdravá

Žena od začátku těhotenství navštěvovala lékaře, aby si byla jistá, že jsou dvojčata v pořádku. Právě lékař byl ten, kdo ji sdělil, že v břiše má místo jednoho dítěte dvě. Bylo velké štěstí, že oba téměř donosila. Miminka se sice narodila předčasně, ale všichni jsou zdraví a těší se ze vzájemné přítomnosti. Když ale maminka viděla, že jsou děti albíni, nemohla uvěřit tomu, že jsou opravdu její.

https://www.tudasfaja.com/

Na jejich lásce k nim se ale nic nezměnilo, i když jsou středem pozornosti pokaždé, když někam vejdou. V těhotenství nenastaly žádné komplikace, kvůli kterým by se zdraví dětí muselo řešit, rodiče jsou šťastní, že je obě mají a také jejich starší bratr je nadšený a stane se z něj velký ochránce. Děti se narodily předčasně ve 36. týdnu, dvě holčičky jsou ale krásné a přes noc se staly velkou senzací nejen v nemocnici.

Čtěte také: Je tohle důkaz, že Bůh existuje? Podívejte se na tajemnou fotku

https://www.tudasfaja.com/

Když lékaři dvojčata viděli, nemohli uvěřit svým očím

Nikdo z lékařů nevěřil vlastním očím, protože obě holčičky měli světlou pleť a také mléčn bílé vlasy a nepodobaly se nikomu z vlastní rodiny. Jejich jména jsou Catalina a Virginia a dvojčata trpí genetickou poruchou, která způsobuje nedostatečnou pigmentaci kůže, tzv. albinismus. V rodině se tato porucha dědí a ve většině případů musí nést tento špatný gen oba dva rodiče.

https://www.tudasfaja.com/

Dvojčata jsou první albínskými dvojčata v Argentině. Cataina se narodila jako první, vážila 1, kilogramy a poté vyšla na svět také její sestra Virginia, která měla o několik dekagramů méně. Jejich vzácná porucha byla šokující nejen pro oba rodiče, ale také pro lékaře. Rodiče se nakonec cítili velmi poctěni. Při výchově dvou dětí se ale musí učinit bezpečnostní opatření. Dívky jsou například velmi citlivé na UV záření a musí se před ním chránit. Letošní rok jsou dvojčatům již čtyři, a čím jsou starší, tím jsou krásnější. V prosinci děvčátka ochotně pózovala na fotografiích, na kterých mají ručně ušité oblečení.