Rok narození silně ovlivňuje osud vašeho života

Tibetský horoskop vám poradí s osudem a budoucností podle toho, jaká je vaše Meva. To je číslo, které si najdete podle roku svého narození. Potom se stačí jen podívat, co vás čeká podle tibetského horoskopu. Podívejte se, jakou máte podle nich osobnost a co vás potká v životě podle roku, ve kterém jste se narodili. Možná budete sami překvapení.

electropiknik.cz

Meva 1 a 2

První Meva určuje flexibilitu, přizpůsobivost a romantické srdce. Jste velmi citliví a někdy utápíte svůj smutek v alkoholu a drogách. Tím si poškozujete celé tělo. Meva 2 říká, že jste laskaví a soucitní. Nejúspěšnější budete po 40 letech života. Milujete sladké a řídíte se hlavně emocemi.

Meva 3 a 4

Lidé se třetím rokem mají pozitivní přístup k životu. Nejúspěšnější budete mezi 34 až 38 lety. Přitahujete peníze, ale snadno o ně také přijdete. Meva 4 naznačuje, že jste pozitivní, ale chybí vám pevná vůle. Přátelský postoj vás často dostává do náročných situací, protože vás lidé zneužívají.

Čtěte také: Starý sklad se změnil k nepoznání. Nyní je z něho velký rodinný dům

Meva 5 a 6

Pětka určuje, že jste dominantní, radikální a platíte za to vysoké ceny. Mnoho lidí to netuší, ale jste velmi věrní, oddaní a respektujete lidi ve svém okolí. Šestka říká, že jste vůdčí osobnost se skvělou intuicí. Spokojenost vás udržuje v chodu, zatímco strach vás dokáže paralyzovat.

Pixabay

Meva 7 a 8

Máte vynalézavou osobnost, která dokáže přitáhnout lidi. Na druhou stranu nemáte dost energie na to, abyste dosáhli svých cílů. Nemáte ovšem problém požádat ostatní o pomoc. Meva 8 se vyznačuje tím, že má tvrdohlavost na rozdávání. Jste konzervativní a klidní. Zdraví se vás bude vždy držet a užijete si dlouhý život.

Meva 9

Křehká a citlivá osobnost této Mevy je typická pro devítku. Násilí, bezpráví a negativní emoce jednoduše nezvládáte. Někdy jsou vaše emoce překážkou, protože ovládnou celou vaši osobnost. Když dokážete více začlenit zdravý rozum do svých běžných dnů, budete žít mnohem spokojeněji.

Zdroj: electropiknik.cz