Rozárka od Agáty a Soukupa oslavila první narozeniny. Oslava neproběhla podle Agátiných představ!

Oslava prvních narozenin je vždy zvláštní událostí pro rodiče a jejich děti. Ačkoli si roční dítě pravděpodobně oslavu nezapamatuje, pro rodiče to představuje velký milník a příležitost k oslavě. A právě takovou oslavu uspořádala Agáta Hanychová pro svou malou dceru Rozárku. Oslava byla naprosto kouzelná a plná růžových balonků, které byly ozdobeny obrázky poníků a oblíbených postaviček malé Rozárky.

Oslava prvních narozenin

Agáta Hanychová, ve spolupráci s několika partnery, uspořádala pro svou dceru Rozárku nádhernou oslavu prvních narozenin. Oslava se konala v Suchdole a byla plná růžových balonků, které byly ozdobeny obrázky poníků. Agáta se na sociálních sítích pochlubila fotografiemi z oslavy a vysvětlila, že poníci jsou Rozárčini oblíbení.

Instagram

Přestřelka mezi rodiči

Plánovaná oslava měla původně proběhnout přesně ve dnech Rozárčiných narozenin, ale kvůli nepřátelským vztahům mezi rodiči se oslava musela přesunout. Agáta požádala Rozárčina otce, Jaromíra Soukupa, aby jí dceru vrátil dříve, ale Jaromír se rozhodl dodržet soudem stanovený čas a Rozárku přivezl až večer. Kvůli tomu se oslava musela přesunout na pozdější termín.

Čtěte také: Přišel o manželku a zůstal na 7 dětí sám, pomohl mu ale „tajný Santa“!

Prosila jsem tatínka Rozárky, aby mi vrátil dceru dřív, když má ty narozeniny, ale neustoupil a dovezl ji až v šest večer, jak ustanovil soud! řekla Agáta

Narozeninové překvapení

Navzdory posunu oslavy se malá Rozárka nemohla dočkat svého narozeninového dortu. Agáta přinesla dort s planoucí svíčkou a předala ho Rozárce za zpěvu písně „Happy Birthday to You“. Rozárka byla nadšená ze svíčky a ze všech dárků, které dostala.

View this post on Instagram

A post shared by Agata Hanychova (@agatahanychova)

Největší dárek

Největším dárkem pro Agátu bylo slovo, které Rozárka v tento den řekla poprvé – „máma“. Tento okamžik byl pro Agátu neuvěřitelně emocionální a znamenal pro ni neuvěřitelnou radost.

Oslava v obrazech

Agáta sdílela na svém Instagramu mnoho fotografií z oslavy a ukázala tak světu, jak krásná a nezapomenutelná oslava to byla. Mezi gratulacemi a poděkováními se na jejích fotografiích objevily také komentáře od fanoušků, kteří ji vyzvali k opatrnosti při sdílení fotek malé Rozárky kvůli soudu s Jaromírem Soukupem.

„Neporušuji nic, otec to dovolil,“ ujistila Agáta své fanoušky.

Zdroj: Blesk.cz