Roztomilé přátelství mezi psem a veverkou

Abbey vlastní labradorku jménem Millie. Ta v její zahradě roztomilou veverku. Vypadalo to, že se na zahradu zatoulala a neměla nikoho, ke komu by se vrátila. Možná byla z rodiny vyloučená a hledala své místo, kde by trávila čas a zároveň našla něco k snědku. Abbey ale čekala, až se vrátí matka veverky, ale ani během celého dne se tak nestalo. A pak se stalo něco, čemu Abbey nemohla uvěřit.

Millie si malou veverku adoptovala

Je až neuvěřitelná, jak se pes dokázal seznámit a spřátelit právě s veverkou. Sama majitelka Millie Abbey přiznala, že bylo zábavné sledovat jejich seznámení a následnou hru, které se oba oddávali. Během her si navíc Millie dávala pozor, aby malé veverce neublížila, na co taky sama Abbey dohlížela. Veverka ale nezůstane na dlouho. Abbey počká, až vyroste, a následně ji zase vypustí do přírody.

https://pixabay.com/

Millie se přitom veverky bála, ale malá veverka se obřího psa nebála vůbec. Stali se z nich přátelé a Abbey nahrávala na internet videa, aby se mohli pobavit také fanoušci po celém světě. Najdete i jiné druhy zvířat, které se přátelí, a přitom jsou od sebe tak odlišné. Není divu, že i toto video mělo u fanoušků zvířat velký úspěch.

Společně si hrají i jedí

Nejen hraní, ale také společnou večeři nebo oběd si nyní pes a veverka dopřávají skoro každý den. Abbey, když natáčela video, měla u sebe veverku již několik dní. Poznala, že veverka v její péči pookřála a bylo patrné, že si jejich přítomnost užívá a je plná energie, což na začátku nebyla. Veverka si ráda pohraje také s Abbey. Vytvořily mezi sebou pouto, které bude napořád.

Abbey pak pravidelně sdílela také snímky, na kterých byli zachyceni všichni, nebo pouze Millie a jejich veverčí přítelkyně. Podobná videa jsou velmi úspěšná. Není těžké pochopit, proč právě tato nesourodá dvojice má více než dva miliony zhlédnutí.

Zdroj: onlinenytt.com