Roztomilé video malých kachniček vidělo již 19 milionů lidí!

V přírodě se někdy stane, že matka odmítne svá mláďata. Nestává se to často, ale není to žádnou výjimkou. Některá mláďata se také ztratí nebo jejich matka zemře. Kachňata na videu nějakým způsobem přišla o svou maminku. Naštěstí je adoptoval dobrosrdečný muž, který se o ně velmi pečlivě staral. Jednoho dne se rozhodl, že jim udělá radost a napustil jim v kuchyni dřez plný vody. Jejich reakce ho pobavila, a proto ji natočil na video.

shutterstock.com

Péče o malé kachničky

Muž vzal mláďata pod svá křídla a stal se pro ně náhradním rodičem. Tito ptáci žijí u vody a potřebují ji k životu. Alespoň jednou za čas se potřebují ve vodě vykoupat, aby si pročistili peří a osvěžili se. Právě proto se muž rozhodl, že jim napustí dřez v kuchyni. Vytvořil jim tak malé jezírko, které bylo pro jejich velikost naprosto dostačující.

Na první pohled se jedná o velmi roztomilý nápad. Navíc se rozhodl, že jejich reakci natočí. A tato nahrávka se stala na YouTube virální. Video se staré již 9 let a za tu dobu ho vidělo neuvěřitelných 19 milionů uživatelů! Video má pouze 1 minutu a 28 vteřin, ale rozhodně vás dojme a rozveselí zároveň. Uvidíte, že se při sledování malých kachniček budete bavit stejně, jako samotná zvířata.

Čtěte také: Josef Rychtář zkritizoval minisérii Iveta! „Celý seriál je scestný, taková Iveta nebyla“. Udělali to podle sebe!

Začátky nebyly jednoduché

V první chvíli kachňata netušila, co si mají o vodě myslet. Bylo vidět, že se ani jednomu z nich do vody nechce. Nakonec se jedno z nich odvážilo a skočilo do vody. Potom se do vody vrhla i další dvě kachňata. Na vodu si museli chvíli zvyknout, ale potom se jim tam doopravdy líbilo. Okamžitě se začali potápět a cákali vodu kolem sebe stejně, jako kdyby byly ve velkém jezeře.

Připojte se k 19 milionům dalších uživatelů a podívejte se na roztomilé video. Během pár vteřin vám vykouzlí úsměv na tváři. A nezapomeňte ho poslat své rodině a přátelům, kterým se bude zaručeně také líbit. Mláďata jsou vždy velmi roztomilá a tato malá kachňata nejsou žádnou výjimkou. Navíc je krásné pozorovat, jak sbírají odvahu na první skok do vody.

Zdroj: se.laowl.com