Se správným účesem může každá žena vypadat mladší

Každá žena chce vypadat mladě. Cesta k cíli je spojena s péčí o pleť, s oblékáním, ale také s účesem. Zkušené ženy moc dobře vědí, že vhodně zvolený účes je může omladit klidně o deset let. Pokud přesně po tomto toužíme, podívejte se na vhodné úpravy vlasů, které jsou tou nejlepší volbou pro mladistvou krásu.

Délka po ramena

Mnoho žen touží mít dlouhé vlasy, ale neuvědomují si, že je to právě délka, která jim může přidávat na věku. Stačí proto jednoduché řešení. Ostříhat je. Ideální délka je zhruba po ramena. Přijdete tak sice o podstatnou část svého účesu, ale i o pár svých let. To proto, že krátké vlasy jsou dnes trendem a právě lidé mladší neváhají zkracovat. Zkuste a přesvědčte se.

Účes bob

Jedná se o velmi populární styl účesu, který nosí mnohé celebrity. A ty jasně dokazují, že díky tomu mohou vypadat mladší, než doopravdy jsou. Lákadlem tohoto stylu účesu je jak jeho vzhled, tak i celková jednoduchost. A to jak v jeho vytvoření, tak i pokud jde o jeho udržování. Přesvědčte se, že právě v jednoduchosti je krása, a v tomto případě je v ní také mládí.

Rovné vlasy

Mnohdy není nutné upravovat ani styl účesu, ani jeho délku. Jediné co stačí udělat, je vlasy vyrovnat. Na to pomohou procedury v salonech, ale i klidně obyčejná domácí žehlička na vlasy. Ty, které jsou až příliš vlnité, mohou mnohdy připomínat historickou trvalou. A tak je stačí lehce srovnat a v tu chvíli zmizí i několik let z vašeho věku. Navíc rovnání vlasů lze pomocí žehliček zvládnout za pár chvil.

Vlnitá zakončení

Rovné vlasy lze doplnit pár vlnami, pro dokonalý efekt. Tento postup je vhodný pro ženy středních délek, kdy posledních deset centimetrů zajímavě zatočí. Účes tak může vypadat velmi originálně, vzdušně a rozhodně moderně. Při správném tvaru obličeje dokáže tento postup omladit každou ženu, bez ohledu na to, kolik jí ve skutečnosti je.