Sedmerčata slaví již 21 let. A každé z nich je jiný člověk

Sedmerčata se narodila v roce 1997 a jejich narození doprovázel velký poprask. Však kdo by čekal, že se narodí hned sedm dětí najednou, která budou zdravá a budou se mít k světu? Sourozenci se rázem dostali na titulní strany skoro všech novin. Senzace, jakou svět ještě nezažil. Dnes už jsou vlastně dospělí, každý se věnuje nejen vlastní rodině, ale také svým koníčkům. Sourozenci jsou tak rozdílní!

https://www.today.com/

Oslava proběhla ve velkém stylu

Oslava sedmerčat musí být samozřejmě veliká. Navíc si mohou připít konečně i alkoholem. Je neskutečné, že všichni při porodu byli zdraví a jejich rodiče se mohli těšit ze sedminásobného nadělení. Přiznali, že se snaží najít tu svou cestu, a to nejen co se týče dovedností, ale snaží se rozvíjet svůj talent, který má každý úplně jinde. Sedm dětí, které porodila Bobbi, se stalo během jediné noci fenoménem.

https://www.today.com/

Lékaři ani nevěřili, že by miminka mohla přežít, ale opak je pravdou. Narodila se totiž devět týdnů před termínem. Nakonec se ale stali jedinými přeživšími sedmerčaty na světě. Nyní už jsou dospělými jedinci a každý si snaží prorazit svou cestu. Od malička mají každý jiné zájmy a činnosti, kterým se věnují. Nic to ale nemění na tom, že k sobě budou mít do konce života úzké pouto.

Čtěte také: Tereza Kerndlová přivítala ve svém sídle ve Španělsku vzácnou návštěvu! Kdo za ni přijel?

https://www.today.com/

Sedmerčata mají ráda klid a pohodu domova

Nečekejte ale, že si sedmerčata potrpí na nějakou pozornost. Raději oslaví své narozeniny některé v ústraní, jen s nejbližšími přáteli a rodinou. Právě to z nich dělá osoby, které mají kolem sebe pouze lidi, co šíří radost a lásku. Některé děti navštěvují luxusní univerzitu, na kterou dostali stipendium hned po narození. Každé z nich se ale věnuje jinému oboru.

https://www.today.com/

Navíc pro ně byla velká změna, když museli odejít na vysokou školu. Přechod byl pro některé velmi těžký, protože žili jako jedná velká rodina, a teď je čekalo odloučen na dlouhé týdny. Všichni si ale našli nové přátele a navíc bylo vždy o čem povídat, když se vrátili na víkend domů. Nové prostředí jim jen prospělo, na tom se shodnou všichni, včetně rodičů.

Rodiče se na příjezd jezdí vždycky těší

Jejich velký rodinný dům je teď mnohem klidnější, protože se málokdy sejdou všichni najednou. Odbornou školu stavebnictví navštěvuje Kenny, který stále zůstává u rodičů. Jejich otec Kenny starší přiznat, že je docela úleva už neřešit problémy, které měli dřív. Navíc na sebe mají s manželkou mnohem více času, protože děti jsou samostatné a některé z nich už vyletěly z hnízda.

https://www.today.com/

Bobbi ale naopak přiznala, že se ji občas stýská po období, kdy byli všichni pohromadě. Na druhou stranu je ale zábavné být jen s manželem. Pokaždé se na příjezd svých dětí velmi těší. Navíc jsou rádi, že utichla mediální pozornost, protože sedmerčata byla velkým lákadlem nejen pro fotografy. Děti po několika letech skoro nikdo nepozná, na rozdíl od jejich rodičů, které občas někdo na ulici zastaví a zeptá se, jak se mají.

Zdroj: today.com