Sedmiletý letý chlapec riskovat život pro malou sestru!

Jistě jste někdy pocítili strach z toho, že u vás doma začne uprostřed noci hořet. Všichni jsme slyšeli hodně hororových příběhů od lidí, kteří něco takového zažili. Oheň vám vezme během chvilky všechno, co máte. Bohužel někdy vám může vzít také život milované osoby, která se v domě nachází. Právě tomu čelila rodina Davidsonových z Tennessee, kteří málem přišli o malou dceru.

Rodinu probudil zápach kouře

Stalo se to 8. prosince 2020 v noci. Chris a Nicole Davidsonovi večer uspali své tři děti a šli spát. O pár hodin později se Nicole probudila, protože cítila zápach kouře. Jakmile se posadila na posteli, uviděla velké plameny, které šlehaly do stěn. Rodinný dům rychle hořel a nejmladší dcera Erin, které byly téměř 2 roky, uvízla ve svém dětském pokoji.

https://sv.stories.newsner.com/

„Kouř a oheň byly tak husté, že nebylo možné se k ní dostat,“ řekl otec Chris Davidson pro CNN. Záchranná služba ani hasiči zatím nedorazili. Erin měla šanci na přežití jedině v případě, že by se za ní vydal jeden ze členů rodiny. Toho se nečekaně ujal 7letý chlapec, který nechtěl o svou malou sestru přijít v plamenech.

Čtěte také: Barrandov přerušil vysílání kvůli milionovým dluhům za elektřinu!

Chlapec riskoval vlastní život pro svou sestru

Otec rodiny si myslel, že by se mohl do domu dostat přes okno. „Šli jsme ven, abychom se k ní dostali oknem, ale neměl jsem nic, na co bych se mohl postavit,“ vysvětloval Chris. Jedinou možností bylo vysadit 7letého syna z pěstounské péče, aby dívenku dostal ven. Chlapec neváhal ani vteřinu a neohroženě se pustil do záchrany své dvouleté sestřičky.

https://sv.stories.newsner.com/

„Bál jsem se, ale nechtěl jsem, aby moje sestra zemřela,“ řekl chlapec později. Chris a Nicole jsou oba bývalí hasiči a pěstouni, kteří během svého života vychovali 34 dětí. Během let se v jejich domě shromáždilo mnoho nádherných vzpomínek, o které při požáru přišli. Mnohem důležitější pro ně ale bylo, že byla celá rodina v pořádku. Vzpomínky si nesou v sobě a v novém domě si vytvoří mnoho nových vzpomínek a zážitků.

Zdroj: sv.stories.newsner.com